Chci novou meruňku



   Předchozí příspěvky  |  1,  2,  3,  4   
                     
host - 152.34 (?) 
7.2.2011 12:15

No právě, až zakoření. Mně takhle dokázaly uschnout i rakytníky, a to byly dvouleté. Stačilo na to velmi horkých 14 dnů, kdy jsem byla v zahraničí. A i vzrostlou meruňku musíme zalévat - pokud to neděláme, všechny plody shodí. Jsme totiž vlastně bez spodní vody (nějaké zvodně jsou až pod 50metrovou vrstvou žuly), na kopci s vysýchavou půdou a ve srážkovém stínu. Když to tak vidím napsané - úplné peklo :-).

Předchozí příspěvek | adresa příspěvku
Připojit reakci   
stavba, energie, topení, paliva, voda a odpady, sítě, interiér a dílna
                     
mičurinec - Diamantový Zahrádkář .Diamantový Zahrádkář. (3092) - 93.15 (?), 3.3.2011 19:27

tak konecne otevreli zahradnictvi a ja tam nacupitam v sobotu pro Kioto, muzete mi prosim nekdo rici vic o odrudach- SYLRED, BIG RED

broskvone-Kaiser Alexander,-pry cervenolista, Symphonie

Muzete mi prosim neco vice rici o vsech techto odrudach merunek a broskvoni? diky

Předchozí příspěvek | adresa příspěvku
Připojit reakci
                     
m3f - Diamantový Zahrádkář .Diamantový Zahrádkář. (5577) - 155.12 (?), 3.3.2011 19:38
Proč zrovna Kyoto?
Předchozí příspěvek | adresa příspěvku
Připojit reakci
                     
mičurinec - Diamantový Zahrádkář .Diamantový Zahrádkář. (3092) - 93.15 (?), 3.3.2011 19:44

oproti VLKPAVK je odruda odolnejsi ve vsech smerech, vzhledem k mistu kde bude, tak jsem musel volit pouze jeden stromek a tudiz samosprasnou odrudu...

Předchozí příspěvek | adresa příspěvku
Připojit reakci
                     
mičurinec - Diamantový Zahrádkář .Diamantový Zahrádkář. (3092) - 93.15 (?), 17.3.2011 18:52

jiz mam Kioto zakoupenou i zasazenou, je na podnozi Wahengeim - tedy svestka, uvidime jak si povede... vzhledem k tomu, ze letos nepokvete-je nutne strikat proti moniliove spale? -dostava se prave pres kvety..pokud se ma strikat, poradte prosim kdy, mam zakoupen pripravek Horizon, DIKY

Předchozí příspěvek | adresa příspěvku
Připojit reakci
1,  2,  3,  4   
zahrada.cz
DŮMACHALUPA.cz
Po zateplení domu problém s hlodavci na půdě -> jak jim zamezit lézt mezi polystyrenem a hrubou?8:04
Nářadí pro průklest vysokých stromů25.4.2024
Nářadí pro průklest vysokých stromů25.4.2024
Nářadí pro průklest vysokých stromů24.4.2024
Nářadí pro průklest vysokých stromů24.4.2024
Nářadí pro průklest vysokých stromů23.4.2024
Další příspěvky > 
O nás | Reklama | Podmínky užívání | Kontakty
(c) Lupo Media s.r.o. 2001 - 2024
DŮMACHALUPA.cz
statistika