Připojit reakci
Text příspěvku, ke kterému připojujete reakci:

Na základě rad na tomto fóru jsem se rozhodl meruňky trochu přikrýt. Jsou však dost veliké. Na jednu jsem dal jen z návětrné strany plachtu 4x5 m, na druhou 2x3 m, ale největší strom jsem nedokázal vůbec zakrýt. Stromy jsem předem trochu stříkl Championem, ale něco smyl déšť. Plachty jsem nechal na stromech celý týden, ikdyž už bylo dost teplo. Včely přitom mohly ke květům. Strom s největší plachtou, který je navíc rannější, má hodně plodů (30 kg?), mají teď asi 15 mm. Druhý strom jich bude mít tak 10 kg. Třetí strom je dost omrzlý a vypadá velmi zle. Myslím, že plachta nejen trochu chrání proti namrznutí, ale urychluje vývoj plůdku do stadia, kdy už není tolik citlivý.

Text příspěvku:*
Při psaní textu neukončujte jednotlivé řádky, text se v odstavci zalamuje automaticky.
Obrázek:
Vybrat soubor:
Název:
Popis:
Vkládat lze pouze obrázky typu JPEG a PNG. Maximální rozlišení obrázku je 12 megapixelů (4920x3218 obrazových bodů). Maximální možná velikost obrázku je 10 MB.
Kontrolní řetězec:*Sečtěte prosím číslo 19 a číslo 19.
Výsledek vložte do následujícího políčka:
* Bez vyplnění políček zvýrazněných tučným písmem nebude možné formulář odeslat.
zahrada.cz
O nás | Reklama | Podmínky užívání | Kontakty
(c) Lupo Media s.r.o. 2001 - 2024
DŮMACHALUPA.cz
statistika