Připojit reakci
Text příspěvku, ke kterému připojujete reakci:

Zdravím, Nesouhlasím s tímto názorem, u nás se říká čím hlupší sedlák tím větší kobzole, před 4 roky! jsem strčil do země pecku z merunky   které jsem koupil na trhu v Polsku a že jsou dovozové byly veliké a štavnaté tak si říká skusíme co to udělá loni měla 3 květy a letos jsme s ní obrali 2 kg meruněk byly velké ale trochu kyselejší jelikož ještě nebyly uplně zralé poněvadž je poškodily kroupy, je zasazená mezi barákem a chlívkem vedle ní roste kiwi takže je chráněná ze severu, z východu a jihu na ni svítí slunce a od západu je zastíněná barákem, loni mi vyrostly z pecek další tak jsem je zasadil na východní stranu už je mám ostříhané a mají vyšku 1,3 m,      Franta.

Text příspěvku:*
Při psaní textu neukončujte jednotlivé řádky, text se v odstavci zalamuje automaticky.
Obrázek:
Vybrat soubor:
Název:
Popis:
Vkládat lze pouze obrázky typu JPEG a PNG. Maximální rozlišení obrázku je 12 megapixelů (4920x3218 obrazových bodů). Maximální možná velikost obrázku je 10 MB.
Kontrolní řetězec:*Sečtěte prosím číslo 13 a číslo 18.
Výsledek vložte do následujícího políčka:
* Bez vyplnění políček zvýrazněných tučným písmem nebude možné formulář odeslat.
zahrada.cz
O nás | Reklama | Podmínky užívání | Kontakty
(c) Lupo Media s.r.o. 2001 - 2024
DŮMACHALUPA.cz
statistika