Připojit reakci
Text příspěvku, ke kterému připojujete reakci:

Vehardu som orezal, zo strany klesania svahu odkopal ryhu pre kontrolu rozmočenia pôdy a prípadné stečenie prebytočnej vody.

Ďalej som odstránil všetky výrastky z podnože okrem jedného, ktorý ďalej celkom bujne rastie ale začala rašiť aj Veharda na viacerých miestach.

Ten jeden výrastok by som mohol vyskúšať preočkovať (ale to sa mi ešte nepodarilo...), alebo myslíte že by sa mohla rozrásť pôvodná meruňka a môžem odrezať ten výrastok z podnože?

Vyzerá, že korene podnože sú aj dosť vysoko pri vrchu pôdy odhalené a to možno spôsobuje aj väčšie vyrastanie z koreňov?

Zatiaľ ju nevykopávam, ale možno na jeseň, by som ju nanovo presadil a vylepšil zeminu pre odtok vody... v podloží sú žltohnedé bridlice, opuky, na vzduchu sa rozpadajú na niečo ako piesok (takže možno pieskovce?)

Text příspěvku:*
Při psaní textu neukončujte jednotlivé řádky, text se v odstavci zalamuje automaticky.
Obrázek:
Vybrat soubor:
Název:
Popis:
Vkládat lze pouze obrázky typu JPEG a PNG. Maximální rozlišení obrázku je 12 megapixelů (4920x3218 obrazových bodů). Maximální možná velikost obrázku je 10 MB.
Kontrolní řetězec:*Sečtěte prosím číslo 20 a číslo 10.
Výsledek vložte do následujícího políčka:
* Bez vyplnění políček zvýrazněných tučným písmem nebude možné formulář odeslat.
zahrada.cz
O nás | Reklama | Podmínky užívání | Kontakty
(c) Lupo Media s.r.o. 2001 - 2024
DŮMACHALUPA.cz
statistika