Připojit reakci
Text příspěvku, ke kterému připojujete reakci:

Soutěže o nejlepší jarní meruňku se pro nízkou trvanlivost bohužel nekonají. Pro sebe jsem si však s využitím chladničky udělal (nechtěně) srovnávací pokus. Donesl jsem nedávno kolegům do práce košík meruněk Leskora a Goldrich. Obě byly chuťově vynikající (byť různé). Goldrich zmizely za 10 minut a Leskory za 3 hodiny. Obdobný „test“ jsem dnes udělal s Vesprimou/Goldrich se skoro stejným výsledkem. Poslední Vesprimy zmizly za hodinu. Atraktivnost pro konzumenta (i po ochutnání obou) je vyšší u meruněk větších a jasněji vybarvených. Vesprima je plně zralá už když má nazelenalý šev. Goldrich až týden po plném vybarvení. Kdybych dnes s odstupem hodnotil Tsunami, řekl bych, že je moc hezká a velmi chutná, ale je spíše menší a rychleji měkne. V květnu to však byla bomba. Vnoučata ze sousedství nechtěla věřit, že se to mohlo vypěstovat v Bulharsku. Dotaz: To je „od Čechia?“, mě úplně odzbrojil.

Text příspěvku:*
Při psaní textu neukončujte jednotlivé řádky, text se v odstavci zalamuje automaticky.
Obrázek:
Vybrat soubor:
Název:
Popis:
Vkládat lze pouze obrázky typu JPEG a PNG. Maximální rozlišení obrázku je 12 megapixelů (4920x3218 obrazových bodů). Maximální možná velikost obrázku je 10 MB.
Kontrolní řetězec:*Sečtěte prosím číslo 15 a číslo 11.
Výsledek vložte do následujícího políčka:
* Bez vyplnění políček zvýrazněných tučným písmem nebude možné formulář odeslat.
zahrada.cz
O nás | Reklama | Podmínky užívání | Kontakty
(c) Lupo Media s.r.o. 2001 - 2024
DŮMACHALUPA.cz
statistika