Připojit reakci
Text příspěvku, ke kterému připojujete reakci:

Závidím úrodu cheeky.

Tady na severu moravy Leskora stále tvrdá, nebo spíše to co zbylo na stromě po jarních mrazech.

Měl jsem před dvěmi týdny meruňky z řecka, podle vašich fotek by to mohl být tyrinthos, tužší, bez červeného líčka, chuťově málo sladké, i když měli dost šťávy (nebo spíš vody) chyběly kyseliny, tedy mdlé, navíc zapáchali zatuchlinou po skladování.

V tu dobu ještě z maďarska mnohem červenější než ty řecké, asi Tsunami. Silně podtržené, křupavé až tvrdé indecision, žádný cukr, neušlechtile kyselé, nepoživatelné, ty jsem vyhodil taky.

Loni jsem zkusil meruňky od Drago. Jedna část marmeládové konzistence, sladkokyselá (asi goldrich), výborná. Druhá část opět nezralé, tuhé, kyselé.

Letos ještě nevím kde nakoupím. Asi si udělám vyjížďku do Pardubic když tam je meruňkový ráj. laughcool MH

Text příspěvku:*
Při psaní textu neukončujte jednotlivé řádky, text se v odstavci zalamuje automaticky.
Obrázek:
Vybrat soubor:
Název:
Popis:
Vkládat lze pouze obrázky typu JPEG a PNG. Maximální rozlišení obrázku je 12 megapixelů (4920x3218 obrazových bodů). Maximální možná velikost obrázku je 10 MB.
Kontrolní řetězec:*Sečtěte prosím číslo 19 a číslo 10.
Výsledek vložte do následujícího políčka:
* Bez vyplnění políček zvýrazněných tučným písmem nebude možné formulář odeslat.
zahrada.cz
O nás | Reklama | Podmínky užívání | Kontakty
(c) Lupo Media s.r.o. 2001 - 2024
DŮMACHALUPA.cz
statistika