Připojit reakci
Text příspěvku, ke kterému připojujete reakci:

Ďakujem za odpoveď. Takže, vy by ste mi z tých štyroch odrôd (Leskora, Pinkcot, Maďarská a Veľkopavlovická) odporúčali najviac Leskoru? To že má pomerne úzku korunu by podľa mňa vôbec nevadili, aspoň by bola viac v závetrí (pred 4,5 m vysokou trojhuholníkovou chatkou) a lepšie by sa zmestila k tej Kompakte. Na akej podnoži by mala byť ta Leskora?Kedy máva Leskora úrodu, na konci 6. mesiaca? Opeľovač by bola Kompakta ak tomu dobre rozumiem. V našom kraji sa pestujú aj broskyňe, aj marhuľe, som zo severnejšieho Slovenska. Napr. cca 30 metrov od nás má sused krásnu broskyňu, ktorej sa tam darí. Je pravda, že niektoré roky primrzne v kvete, ale niektoré má dobrú úrodu. Ďakujem

Text příspěvku:*
Při psaní textu neukončujte jednotlivé řádky, text se v odstavci zalamuje automaticky.
Obrázek:
Vybrat soubor:
Název:
Popis:
Vkládat lze pouze obrázky typu JPEG a PNG. Maximální rozlišení obrázku je 12 megapixelů (4920x3218 obrazových bodů). Maximální možná velikost obrázku je 10 MB.
Kontrolní řetězec:*Sečtěte prosím číslo 20 a číslo 14.
Výsledek vložte do následujícího políčka:
* Bez vyplnění políček zvýrazněných tučným písmem nebude možné formulář odeslat.
zahrada.cz
O nás | Reklama | Podmínky užívání | Kontakty
(c) Lupo Media s.r.o. 2001 - 2024
DŮMACHALUPA.cz
statistika