Připojit reakci
Text příspěvku, ke kterému připojujete reakci:

Zdravím, mám cca 10-ti letou meruňku, odrůdu nevím, ale mohla by být Velkopavlovická. Kvůli předchozímu zanedbanemu řezu plodí jednou za dva roky. Letos je opět opsypaná jak snad ještě nikdy. Ale znervozňujeme velikost plodů. Předchozí roky jsem sklízel od poloviny do konce července. Letos vzhledem jarnímu počasí bych očekával sklizeň opět v polovině července. Vše potvrzují i plody na sousedově meruňce, který ji má asi o 14 dnů ranější a plody se mu již pěkně vybarvují.

Mé plody jsou stále zelené a hlavně velikostně vůbec neodpovídají nadcházející sklizni. 2 reprezenttivní vzorky (Výškaxšířkaxtloušťka):

3,4x2,8x2,3cm a 3,3x3,0x2,2cm

Mají šanci ještě plně dozrát. Zajímá mě především cukernatost, velikost plodů mě netrápí... Suchem meruňka rozhodně netrpěla... děkuji za jakoukoliv nadějiblush Přikládám foto.

Text příspěvku:*
Při psaní textu neukončujte jednotlivé řádky, text se v odstavci zalamuje automaticky.
Obrázek:
Vybrat soubor:
Název:
Popis:
Vkládat lze pouze obrázky typu JPEG a PNG. Maximální rozlišení obrázku je 12 megapixelů (4920x3218 obrazových bodů). Maximální možná velikost obrázku je 10 MB.
Kontrolní řetězec:*Sečtěte prosím číslo 18 a číslo 20.
Výsledek vložte do následujícího políčka:
* Bez vyplnění políček zvýrazněných tučným písmem nebude možné formulář odeslat.
zahrada.cz
O nás | Reklama | Podmínky užívání | Kontakty
(c) Lupo Media s.r.o. 2001 - 2024
DŮMACHALUPA.cz
statistika