Připojit reakci
Text příspěvku, ke kterému připojujete reakci:

Spring Blush byla moje první meruňka, která dozrála před Leskorou, proto jsem z ní měl velkou radost. Bohužel stromek je stále takový mrzák, který jednak na wavitu špatně roste a když něco přece jen vyroste, tak to další rok odumře. Proto jsem si koupil náhradní na myrobalánu. Odolnost proti mrazu se zdá slabá, proti moniliovému úžehu taktéž. Letos díky mrazu bez plodů. Radka je citlivá na šárku, na novém dvouletém stromku tři nebo čtyři plody zůstaly, což je po mrazu v období malých plůdků překvapení. Taky proto, že Radka kvete poměrně časně. Při zachování střední až nižší plodnosti, například mrazovou probírkou, jsou plody na ranou odrůdu nebývale velké a hlavně nebývale chutné. Při nadměrné plodnosti nikoliv. Spring Blush zraje před Radkou. V chutnosti plodů bych dal před Spring Blush Leskoru, Radku i Auroru. Tsunami nemůžu posoudit, jelikož jsem si"hřál na prsou" falešný stromek.

Text příspěvku:*
Při psaní textu neukončujte jednotlivé řádky, text se v odstavci zalamuje automaticky.
Obrázek:
Vybrat soubor:
Název:
Popis:
Vkládat lze pouze obrázky typu JPEG a PNG. Maximální rozlišení obrázku je 12 megapixelů (4920x3218 obrazových bodů). Maximální možná velikost obrázku je 10 MB.
Kontrolní řetězec:*Sečtěte prosím číslo 19 a číslo 20.
Výsledek vložte do následujícího políčka:
* Bez vyplnění políček zvýrazněných tučným písmem nebude možné formulář odeslat.
zahrada.cz
O nás | Reklama | Podmínky užívání | Kontakty
(c) Lupo Media s.r.o. 2001 - 2024
DŮMACHALUPA.cz
statistika