Připojit reakci
Text příspěvku, ke kterému připojujete reakci:

Samozrejme. Ja bych to sem nepsal, ale na zahranicnich strankach ji vylozene doporucuji do mrzovych kotlin a chvali odolnost proti mrazu (kvete pozdeji). Plody ma mensi, pouziva se dost na suseni a merunkam pestovanym v nizinach se urcite chutove nevyrovna. Ted jsem trochu hledal a z tech, co se daji sehnat u nas doporucuji take Moorpark (snad jsem ho tu nekde videl), Sundrop, Harglow a take Morden 604. U toho Mordenu nevim, jestli se jedna o tu samou merunku jako "Wcasna z Morden, kterou nabizi nektere ceske skolky. Vim jen, ze je to odruda z Kanady, tak predpoklady snad ma, dal jsem nezkoumal. Dokonce jsem narazil i na fotky merunek z Edmontonu, to pisu jako povzbuzeni pro zakladatele vlakna :)

Text příspěvku:*
Při psaní textu neukončujte jednotlivé řádky, text se v odstavci zalamuje automaticky.
Obrázek:
Vybrat soubor:
Název:
Popis:
Vkládat lze pouze obrázky typu JPEG a PNG. Maximální rozlišení obrázku je 12 megapixelů (4920x3218 obrazových bodů). Maximální možná velikost obrázku je 10 MB.
Kontrolní řetězec:*Sečtěte prosím číslo 16 a číslo 11.
Výsledek vložte do následujícího políčka:
* Bez vyplnění políček zvýrazněných tučným písmem nebude možné formulář odeslat.
zahrada.cz
O nás | Reklama | Podmínky užívání | Kontakty
(c) Lupo Media s.r.o. 2001 - 2024
DŮMACHALUPA.cz
statistika