Připojit reakci
Text příspěvku, ke kterému připojujete reakci:

vraj ucinok proti mikroorganizmom ma len rozpustena forma medi. Mozu to poznat niektori jazierkari ci bazenari, ktori pouzivaju mednate pripravky. V zasaditej alkalickej vode ide ucinost prudko dole vodou (uhlicitany). Ale po pridani kyseliny sa moze koncentracia rozpustnej medi zvysit 100 nasobne. Podme spat k postrekom. Ked bakteria napada pletivo hostitela, vylucuje nejake kyseliny (mozno aby narusila povrch buniek hostitela), tak na tom mieste aj rozpusti cast hydroxidu mednateho, ktory sa dostal na povrch rastliny vo forme postreku. A v tom je ten cieleny utok pomocou nerozpustneho hydroxidu mednateho. Preto sa neda tvrdit, ze hydroxidova forma ma vyssiu ucinnost. Nema ak sa zachova tato forma... Skor by som povedal, ze ma "inteligentnejsi" mechanizmus ucinku. Meni sa na rozpustnu formu v pravy cas ako reakcia na bakterie.

Text příspěvku:*
Při psaní textu neukončujte jednotlivé řádky, text se v odstavci zalamuje automaticky.
Obrázek:
Vybrat soubor:
Název:
Popis:
Vkládat lze pouze obrázky typu JPEG a PNG. Maximální rozlišení obrázku je 12 megapixelů (4920x3218 obrazových bodů). Maximální možná velikost obrázku je 10 MB.
Kontrolní řetězec:*Sečtěte prosím číslo 15 a číslo 17.
Výsledek vložte do následujícího políčka:
* Bez vyplnění políček zvýrazněných tučným písmem nebude možné formulář odeslat.
zahrada.cz
O nás | Reklama | Podmínky užívání | Kontakty
(c) Lupo Media s.r.o. 2001 - 2024
DŮMACHALUPA.cz
statistika