Připojit reakci
Text příspěvku, ke kterému připojujete reakci:

Protože se má k ránu vyjasňovat, tak u Vás určitě nebude +6°C. Tady má být +1°C a já o tom vůbec nepochybuju, i když je teď při oblačné obloze +8°C. Pokud jde o moniliový úžeh květů, tak jsem po Kukyho informacích o situaci v HK a o postižení v oblasti pana Stefuna, docela spokojen s tím, že mám proti tomu postižení nepatrné. Neošetřená Kompakta to odnesla sice prakticky na všech květech, ale stromek obráží, takže je přeci jen odolnější než ta Lerosa, která už neobrazila. Ovšem bez postřiku není prakticky žádná úroda. Signum si ze Slovenska objednám, když na agromanuálu není dostupný. Už několik let tady není v běžných obchodech dostupný ani ten Sporgon. Ale jak říkám, díky i za tento výsledek po Talentu + Horizonu. Co bude dál s mrazem to je ve hvězdách. Ale fakt je, že jsem si myslel, že bude v tuto dobu už po meruňkách. Zatím to obdivuhodně vychází.

Text příspěvku:*
Při psaní textu neukončujte jednotlivé řádky, text se v odstavci zalamuje automaticky.
Obrázek:
Vybrat soubor:
Název:
Popis:
Vkládat lze pouze obrázky typu JPEG a PNG. Maximální rozlišení obrázku je 12 megapixelů (4920x3218 obrazových bodů). Maximální možná velikost obrázku je 10 MB.
Kontrolní řetězec:*Sečtěte prosím číslo 19 a číslo 10.
Výsledek vložte do následujícího políčka:
* Bez vyplnění políček zvýrazněných tučným písmem nebude možné formulář odeslat.
zahrada.cz
O nás | Reklama | Podmínky užívání | Kontakty
(c) Lupo Media s.r.o. 2001 - 2024
DŮMACHALUPA.cz
statistika