Připojit reakci
Text příspěvku, ke kterému připojujete reakci:

Pane Jano, osobně a momentálně rozhodně nemám v plánu pořizovat si sem meruňky na slaběji rostoucí podnoži než je St.Julien. St. Julien je hranice přes kterou nejdu. Spring Blush na wavitu skoro vůbec neroste a Kioto na wangenheimu nejen že nerostlo, ale dokonce se celé odporoučelo. Pozdě na jaře jsem ho sehnal kontejnerované na montclaru, ale že by se od té doby v růstu nějak přetrhlo, to se říct nedá. Ty meruňky z Escande moc meruňkové nejsou, přesto popularitu mají. Zajímalo by mě, jestli ta Milošova a Mittwochova Harlayne je meruňkovější více. Co se týče Aurory (Early Blush), pane Jano, tak se podívejte do vlákna Nejranější odrůdy meruněk na poslední stránku, jestli tam mám Auroru nebo ne. Mate mě totiž ta měkčí dužnina, která se mně zase tak měkká nezdála..

Text příspěvku:*
Při psaní textu neukončujte jednotlivé řádky, text se v odstavci zalamuje automaticky.
Obrázek:
Vybrat soubor:
Název:
Popis:
Vkládat lze pouze obrázky typu JPEG a PNG. Maximální rozlišení obrázku je 12 megapixelů (4920x3218 obrazových bodů). Maximální možná velikost obrázku je 10 MB.
Kontrolní řetězec:*Sečtěte prosím číslo 16 a číslo 20.
Výsledek vložte do následujícího políčka:
* Bez vyplnění políček zvýrazněných tučným písmem nebude možné formulář odeslat.
zahrada.cz
O nás | Reklama | Podmínky užívání | Kontakty
(c) Lupo Media s.r.o. 2001 - 2024
DŮMACHALUPA.cz
statistika