Připojit reakci
Text příspěvku, ke kterému připojujete reakci:

Budete se mi asi vysmívat, že jsem Mičurin ale podařilo se mi loni omylem naroubovat třešeň na podnož, kam jsem chtěl dát meruňku, Zřešeň kupodivu přirostla, i když neudělala žádné velké přírůstky a na podzim nápadně brzy shodila listy ale zimu přežila.

Nechal jsem jednu původní větev jako tažnou a letos jsem na to ze srandy hodil roub meruňky. Podnoží je mirabelka - modrý špendlík, jak se tomu v kraji říká. 

Chci se zeptat, jaká je šance, že mi budou obě části stromu plodit? Vím že meruňka má obecně špatnou srůstovost, takže je pravděpodobné že se asi vylomí nebo zaschne ale jak je to s teorií? Je možné aby obě peckoviny na společné podnoži plodily, když jsou přece jen geneticky hoooodně daleko.

Text příspěvku:*
Při psaní textu neukončujte jednotlivé řádky, text se v odstavci zalamuje automaticky.
Obrázek:
Vybrat soubor:
Název:
Popis:
Vkládat lze pouze obrázky typu JPEG a PNG. Maximální rozlišení obrázku je 12 megapixelů (4920x3218 obrazových bodů). Maximální možná velikost obrázku je 10 MB.
Kontrolní řetězec:*Sečtěte prosím číslo 15 a číslo 17.
Výsledek vložte do následujícího políčka:
* Bez vyplnění políček zvýrazněných tučným písmem nebude možné formulář odeslat.
zahrada.cz
O nás | Reklama | Podmínky užívání | Kontakty
(c) Lupo Media s.r.o. 2001 - 2024
DŮMACHALUPA.cz
statistika