Připojit reakci
Text příspěvku, ke kterému připojujete reakci:

Nastal vývoj - nechci to zakřiknout, ale stromek po skoro dvou týdnech v sudu s vodou a s čepicí z bílé igelitové tašky začíná ukazovat zelená "myší" ouška na pupenech větviček. Ještě pár dnů počkám a pak ho znovu zasadím. Doufám, že to zpoždění dožene. Podobně jsem také teď na jaře postupovala u angreštu "Černý Něguš", který jsem sázela na podzim spolu s angrešty Inviktou a Captivatorem. Stromkové angrešty Invikta a Captivator se na jaře řádně rozjely, odkvetly a Černý Něguš chrněl a chrněl. Po deseti dnech v sudu s vodou se probudil, je znovu v zemi a má teď asi 1 cm lístečky, zatímco Invikta a Captivator už mají malé plody. Možná jsem měla mít méně trpělivosti a začít v obou případech s jejich probouzením dříve.  

Text příspěvku:*
Při psaní textu neukončujte jednotlivé řádky, text se v odstavci zalamuje automaticky.
Obrázek:
Vybrat soubor:
Název:
Popis:
Vkládat lze pouze obrázky typu JPEG a PNG. Maximální rozlišení obrázku je 12 megapixelů (4920x3218 obrazových bodů). Maximální možná velikost obrázku je 10 MB.
Kontrolní řetězec:*Sečtěte prosím číslo 14 a číslo 13.
Výsledek vložte do následujícího políčka:
* Bez vyplnění políček zvýrazněných tučným písmem nebude možné formulář odeslat.
zahrada.cz
O nás | Reklama | Podmínky užívání | Kontakty
(c) Lupo Media s.r.o. 2001 - 2024
DŮMACHALUPA.cz
statistika