Připojit reakci
Text příspěvku, ke kterému připojujete reakci:

Ale však já vím, že dělám něco špatně. Taky jsem to zcela jasně napsal. wink Jsem si toho vědom, protože teorie naopak očkování doporučuje. Vaše výsledky vám můžu jen závidět. wink A protože něco dělám špatně (a těžko říct co - když je očko ujmuté, tak je to nejspíš provedeno dobře), používám už pouze jarní roubování angl.kopulací, která mi funguje výborně a přírůstky po naroubování jsou obvykle přes metr (u moruše dokonce 2 m). A právě proto, že něco nevědomě dělám špatně, neodvážím se očkování doporučit naprostému amatérovi, který ještě nikdy nic neštěpoval (mohl by mít podobné problémy), a raději mu doporučím kopulaci, na které se nedá nic zkazit. Navíc pokud už má připravené rouby, je v předjaří kopulace vhodnější způsob.

Text příspěvku:*
Při psaní textu neukončujte jednotlivé řádky, text se v odstavci zalamuje automaticky.
Obrázek:
Vybrat soubor:
Název:
Popis:
Vkládat lze pouze obrázky typu JPEG a PNG. Maximální rozlišení obrázku je 12 megapixelů (4920x3218 obrazových bodů). Maximální možná velikost obrázku je 10 MB.
Kontrolní řetězec:*Sečtěte prosím číslo 13 a číslo 13.
Výsledek vložte do následujícího políčka:
* Bez vyplnění políček zvýrazněných tučným písmem nebude možné formulář odeslat.
zahrada.cz
O nás | Reklama | Podmínky užívání | Kontakty
(c) Lupo Media s.r.o. 2001 - 2024
DŮMACHALUPA.cz
statistika