Připojit reakci
Text příspěvku, ke kterému připojujete reakci:

Dobrý deň pán Petr, ten Sundrop by bol určite zaujímavý ale ja zháňam skorú marhulu dozrievajúcu max.do 10.7. pretože v červenci nemám okrem ríbezlí žiadne ovocie, tie skoré slivky ako Herman a Opál sa mi moc nezdajú asi nemajú až takú dobrú chuť, bral by som Katinku ale tá u nás dozrieva až teraz a to mi nevyhovuje keďže teraz mi začína dozrievať Bergeron a Oulinská ringlota, ktorá v tomto roku má po dlhej dobe len asi desať plodov, minulý rok konáre viseli pod ťarchou plodov, za týždeň bude zrelý Redhaven tak naraz by toho bolo veľa. Vyberám medzi Leskorou Radkou a Orangeredom ten vraj dosť trpí monilózou ale údajne je to o jedna z najchutnejších marhúľ.Vy pestujete aké odrody marhúľ? Zdraví Vás Jano

Text příspěvku:*
Při psaní textu neukončujte jednotlivé řádky, text se v odstavci zalamuje automaticky.
Obrázek:
Vybrat soubor:
Název:
Popis:
Vkládat lze pouze obrázky typu JPEG a PNG. Maximální rozlišení obrázku je 12 megapixelů (4920x3218 obrazových bodů). Maximální možná velikost obrázku je 10 MB.
Kontrolní řetězec:*Sečtěte prosím číslo 13 a číslo 18.
Výsledek vložte do následujícího políčka:
* Bez vyplnění políček zvýrazněných tučným písmem nebude možné formulář odeslat.
zahrada.cz
O nás | Reklama | Podmínky užívání | Kontakty
(c) Lupo Media s.r.o. 2001 - 2024
DŮMACHALUPA.cz
statistika