Změna benzínu u sekačky MF70



host - 185.2 (?)
18.6.2010 21:48

Taký istý problém som mal aj ja a nakoniec sa stoho vykľula prkotina.

Tiež som vymenil čo sa dalo, guferá trysky a pod. a nakoniec sme zistili že dáva málo benzínu bola pripchatá rúrka od pripojenia hadičky z nádrže po trysku čo ju uzatvára plavák, benzín tiekol ale málo a kosačka isla do otáčok.

Vlastne keď kosačke dochádza benzín tiež ide do otáčok, rúrku sme prepchali a je to OK.

Umístění příspěvku v diskuzi
Připojit reakci

stavba, energie, topení, paliva, voda a odpady, sítě, interiér a dílna
   Předchozí příspěvky  |  1,  2,  3   
                  
host - 148.61 (?), 15.6.2010 15:58

Tak jsem z toho opravdu už na palici!!! Mám tam vyměněné obě gufera, přetěsněný karburátor a stejně když se ta potvora ohřeje tak mi letí do otáček, akorát na volnoběhu se drží.  Kde ta potvora si může ještě přisávat vzduch?

Předchozí příspěvek | adresa příspěvku
Připojit reakci
                     
host - 225.226 (?), 15.6.2010 22:28

To Vás začínám litovat. Každá rada drahá. Nedopustil jste se nějaké chybičky při výměně těch gufer?  Tak mě ještě napadlo, jestli je v pořádku i nastavení hladiny benzínu v karburátoru, jestli to nedostává hodně benzínu. Měl jste vyšroubovanou ze spodu zátku klikové skříně a vypuštěnou a odvětranou přebytečnou směs?

Výměna těch gufer se zdá jednoduchá záležiost, ale má to své mouchy. V opravně motorů se ještě po výměně gufer kontroluje kliková skříň na těsnost natlakováním. Dejte potom vědět na forum, jak se celá situace vyvíjí a jak se Vám to podařilo opravit. 

Předchozí příspěvek | adresa příspěvku
Připojit reakci
                     
host - 14.222 (?), 15.6.2010 23:40

Je to zajimave, pri vymene gufer, pretesneni spoje mezi karburatorem a valcem se u me problem vyresil.. Kdyz to dela pouze pri vysoke zatezi, nemuze to byt treba svickou, samozapalem? Co jinou svicku snasejici vyssi teploty? Dulezite je, zda u gufer neni poskrabana, ci jinak poskozena klikova hridel, tesnost by tim byla take omezena.. Roman

Předchozí příspěvek | adresa příspěvku
Připojit reakci
                     
host - 185.2 (?), 18.6.2010 21:48

Taký istý problém som mal aj ja a nakoniec sa stoho vykľula prkotina.

Tiež som vymenil čo sa dalo, guferá trysky a pod. a nakoniec sme zistili že dáva málo benzínu bola pripchatá rúrka od pripojenia hadičky z nádrže po trysku čo ju uzatvára plavák, benzín tiekol ale málo a kosačka isla do otáčok.

Vlastne keď kosačke dochádza benzín tiež ide do otáčok, rúrku sme prepchali a je to OK.

Předchozí příspěvek | adresa příspěvku
Připojit reakci
                     
host - 157.179 (?), 18.6.2010 22:05

Nyní mě napadá, že jsem měl stejný problém na minicrossové motorce. Gumička v palivovém kohoutu se poškodila a zablokovala cestu benzínu. Na nízké zatížení jela, ale při vyšším šla do vysokých otáček až zhasla.

Předchozí příspěvek | adresa příspěvku
Připojit reakci
                     
host - 184.201 (?), 20.6.2010 11:56

TUTOsekačku MF70 mam přes 20 let, plne se stotožnuji s nazory na vymenu kval.gufer s ocelovym krouzkem a dobrym tesnením u karburátoru.v dnešní dobe vsak vznika dalsí problem a to vyrobeny benzin s pridavkem z repky a psenice.zanasi to trysku i soupatkovou jehlu a taky uzaviraci kohout.loni a letos pred sezonou jsem si to potvrdil.jinak do benzinu neni v pripade naturalu davat aditiva.od toho tam je olej pro dvoutakty ve spravnem pomeru namichany.

Předchozí příspěvek | adresa příspěvku
Připojit reakci
                     
host - 253.41 (?), 20.6.2010 13:44

Zdravím všechny,

po výměně gufer furt šla MF do otáček,

vyřešil to jemný palivový filtr a už sa tryska neucpává a vše OK!

     S pozdravem OK2TGE

Předchozí příspěvek | adresa příspěvku
Připojit reakci
                     
host - 225.226 (?), 20.6.2010 14:15

Pane, můžete prosím upřesnit jaký jste tam dal ten jemný palivový filtr, mnoho majitelů MF 70 by to určitě uvítalo. Děkuji.

Předchozí příspěvek | adresa příspěvku
Připojit reakci
   
Vojta98 - (2) - 184.92 (?), 12.9.2010 21:00

Special se ještě prodává a v budoucnu taky bude v síti Eurooil. A zkus nahradit olej Castrol 2T olejem Mogul 2T (M2T).

Předchozí příspěvek | adresa příspěvku
Připojit reakci
1,  2,  3   
zahrada.cz
DŮMACHALUPA.cz
Po zateplení domu problém s hlodavci na půdě -> jak jim zamezit lézt mezi polystyrenem a hrubou?8:04
Nářadí pro průklest vysokých stromů25.4.2024
Nářadí pro průklest vysokých stromů25.4.2024
Nářadí pro průklest vysokých stromů24.4.2024
Nářadí pro průklest vysokých stromů24.4.2024
Nářadí pro průklest vysokých stromů23.4.2024
Další příspěvky > 
O nás | Reklama | Podmínky užívání | Kontakty
(c) Lupo Media s.r.o. 2001 - 2024
DŮMACHALUPA.cz
statistika