Ten postřikovač by mě docela zajímal. Můžeš sem vložit fotku



host - 224.33 (?)
18.11.2012 8:33

Pavel zdravím V8s, napíšte prosím, ak viete priemer hriadeľu MT 8 mini na k´torý sa natiahne nový motor, o primer MT 8 sa nikde nepíše.je to 25,4mm?Mám najdený motor Wiltec - LIFAN 13 HP, čo vy na to?

Umístění příspěvku v diskuzi
Připojit reakci

stavba, energie, topení, paliva, voda a odpady, sítě, interiér a dílna
   Předchozí příspěvky  |  1,  2,  3,  4,  5  >   
                     
host - 250.238 (?), 12.3.2010 16:01

Ahoj, jsem taky majitel traktorku, jako vy. O rozšíření nápravy bych měl zájem, taky to mám v plánu, proto bych rád viděl fotky. Jinak se v poslední době potýkám s problémem s karburátorem. Začalo to tím, že nám motor začal po chvilce provozu zdechat, tak jsme udělali generálku a je i po výbrusu, ale nepomohlo to. Nevíte náhodou co s tím? Nebo jestli by se dal někde sehnat starší dobrý karburátor? Máme tam jednoválec 11HP. Díky za info. Honza

Předchozí příspěvek | adresa příspěvku
Připojit reakci
                     
palo1974 - (3) - 98.142 (?), 2.4.2010 22:15
Pridavam foto rozsirenej napravy
Bez názvu
Bez názvu
Bez názvu
Bez názvu
Bez názvu
Bez názvu
Předchozí příspěvek | adresa příspěvku
Připojit reakci
                     
host - 224.33 (?), 18.11.2012 8:33

Pavel zdravím V8s, napíšte prosím, ak viete priemer hriadeľu MT 8 mini na k´torý sa natiahne nový motor, o primer MT 8 sa nikde nepíše.je to 25,4mm?Mám najdený motor Wiltec - LIFAN 13 HP, čo vy na to?

Předchozí příspěvek | adresa příspěvku
Připojit reakci
                     
host - 213.39 (?), 27.3.2010 12:33

Můžete mi někdo poradit se seřizením karburátoru na MINI 070, kolik otáček na vzduch na trysce a kolik na palivo. Má to velké volnoběžné otáčky i na minimum.

Předchozí příspěvek | adresa příspěvku
Připojit reakci
                     
host - 213.39 (?), 1.4.2010 20:44

dobry den vsem.jeste jednou vas moc prosim o pomoc se serizenim karburatoru u trakturku mt mini 070.kolik pootoceni s tryskou u vzduchu a kolik u benzinu.jinak je to super bezproblemovy traktor az na ten karburator, predem moc diky a doufam za mi nekdo poradi. 

Předchozí příspěvek | adresa příspěvku
Připojit reakci
                     
host - 175.142 (?), 10.4.2011 13:37

čaute tet sem koupil mini 070 a motor je špatnej poratte mi jaky motor tam mam sehnat aby to šlapalo dík za odpovět

Předchozí příspěvek | adresa příspěvku
Připojit reakci
                     
host - 180.2 (?), 10.4.2011 18:17

Najděte si stránky o traktorech a tam je sekce o mini. V něm jsou příspěvky, jak se dá v Německu koupit asi dobrý zcela nový motor. Pošlou to přepravní službou. Cena je dle mého výborná. Motor je možné vidět v chodu na You Tube. Stanislaw

Předchozí příspěvek | adresa příspěvku
Připojit reakci
                     
host - 30.245 (?), 27.7.2012 8:03

Ahojte, tak jsem tak nějak přišel k mini 070, a ten byl bohužel nepojízdný (nestartoval motor, chvílemi střílel z výfuku, kapalo palivo z karbecu, střílel i z pod filtru). Myslel jsem si, že ho opravím, tak jsem se do toho pustil. Rozdělal jsem karbec, pročistil palivové ústrojí včetně nádrže (ve které bylo snad půl kila rzi) podíval se na svíčku, která házela jiskru, nalil nový benzí s aditivem, a... NIC. Nezbylo, než se podívat po nějaké opravně- cestou z Brna jsem se stavil ve Vyškově, kde mě pán poradil dvě možnosti, a to buď nějakou firmu v Prostějově, a nebo pana Kotka z Kroměříže. Jelikož jsem od Kroměříže, nebylo co řešit. Pan Kotek (dealer motorů B&S) hned věděl jak se s traktůrkem zacházel, že za těch 23let má odjeto tak 50MH a hlavně co tomu je, a za necelý týden mám MTéčko doma :-) pojízdné :-) cena 3000,- závada zadřená vačka v motoru. Toto bych sám opravdu nenašel a ani neopravil :-) Pokud někdo budete mít zájem, kontakt připíšu. 

Všechny traktůrkáře zdravím, a od včerejška patřím k Vám :-)

Ahojte, Víťa Hanák

Předchozí příspěvek | adresa příspěvku
Připojit reakci
                     
host - 135.145 (?), 23.10.2012 10:28

Ahoj Víťo, můžeš mně poslat kontakt na p.Kotka, mám stejný traktor Agrozet MT8 Mini 070 a vůbec nechce jet, bud je rozhození nastavení karburátoru, protože při jízdě se dusí a pak zdechne motor, existuje nějaká specializovaná firma na opravy v prostějově?

díky Jirka Brno

Předchozí příspěvek | adresa příspěvku
Připojit reakci
                  
host - 142.83 (?), 9.9.2010 10:37

K tomu střílení do výfuku.Mě to dělá taky, ale vyřešil jsem to tím, že než vypnu motor stáhnu plyn na minimum a nechám pár vteřin běžet, a potom ho vypnu.Tak ať to funguje!

Předchozí příspěvek | adresa příspěvku
Připojit reakci
Pokračování této diskuze (další příspěvky)  |  1,  2,  3,  4,  5  >   
zahrada.cz
DŮMACHALUPA.cz
Nářadí pro průklest vysokých stromů25.4.2024
Nářadí pro průklest vysokých stromů25.4.2024
Nářadí pro průklest vysokých stromů24.4.2024
Nářadí pro průklest vysokých stromů24.4.2024
Nářadí pro průklest vysokých stromů23.4.2024
Nářadí pro průklest vysokých stromů23.4.2024
Další příspěvky > 
O nás | Reklama | Podmínky užívání | Kontakty
(c) Lupo Media s.r.o. 2001 - 2024
DŮMACHALUPA.cz
statistika