Ten postřikovač by mě docela zajímal. Můžeš sem vložit fotku



host - 87.23 (?)
9.2.2010 19:43
Ahojte, mam pofotenu rozsirenu napravu na mojom malotraktore MINI70. Len neviem kde a ako mozem umiestnit fotky aby boli dostupne vsetkym. Rad by som videl nejake fotografie predneho zavesu na malotraktor. Dakujem, s pozdravom krankus@post.sk.
Umístění příspěvku v diskuzi
Připojit reakci

stavba, energie, topení, paliva, voda a odpady, sítě, interiér a dílna
   Předchozí příspěvky  |  1,  2,  3,  4,  5  >   
                     
host - 78.198 (?), 2.6.2009 23:03

Generalka sa na tomto type motora B&S asi ani neda urobit. Mne sa zlomila ojnica, ktora bola hlinikova, a rozbila blok motra. Zohla aj vackovu hriadel. Tak z motora ostal dobry len karburator, zapalovanie piest, kruzky. Velmi by som ho aj tak nerozoberal, lebo su tam vyvazovacie hriadele pre hladsi chod motora. A tie ked sa zle nadstavia tak musi riadne hadzat motorom. Ja som pouzil dvojvalcovy V motor Kohler s elektrickym starterom. Cize musel som niektore veci aj poprerabat. Pri jednovalcovom motore budu upravy minimalne. Mozete pouzit aj motory inych vyrobcov. Zalezi na cene kolko chcete investovat. krankus@post.sk

Předchozí příspěvek | adresa příspěvku
Připojit reakci
                     
host - 40.70 (?), 5.6.2009 22:39
Ahojte všichni, mám mini cca 3 roky. Dodělal jsem si hydrauliku (čerpadlo k motoru) a rozvaděč s plovoucí polohou pro stroje na zpracování půdy. Takže při orbě není problém s udržením hloubky. Dále jsem si udělal úpravy ve předu a to přední vývodový hřídel a přední tříbodový závěs (s čelní radlicí jsem rozhrnul cca 10 Tater kamení a hlíny kolem baráku). Rotavátor jsem si dělal sám za využití dílů z rotavátoru Vari, dále jsem si udělal mulčovač (vertikální uložení nože). Traktorkem tahám bezproblému náklady kolem 1,5 t. Jsem velmi spokojený jenom v poslední době mám problémy s motorem. Všechno jsem vyčistil a přesto po zahřátí motoru (při větší zátěži např. s mulčovačem) dojde k náhlému zdechnutí. Počkám cca 2 min a okamžitě nastartuje. Dříve jsem měl problémy s tím, že motor "houpal" (kolísání otáček) a to se mě podařilo odstranit výměnou svíčky a faje. Nemáte někdo zkušenosti s tímto problémem? Jinak ND je možné sehnat v Kroměříži - velice dobře zásobená prodejna a mají zde i katalog ND za cca 300,- Kč. Josef M.
Předchozí příspěvek | adresa příspěvku
Připojit reakci
                     
host - 114.58 (?), 6.6.2009 23:00

Ja som mal problem so startovanim. Strasne tazko startoval teply motor. Musel som zlozit vzduchovy kryt a tak startovat. Nakoniec bol na pricine zlamany klinok na magnete (zotrovacniku). Po odstraneni tejto chyby motor dobre startoval, mal dobry chod, len sa mi zlomila ojnica. Z motora ostal dobry len karburator, piest, kruzky a zapalovacia jednotka. Velmi by ma zaujimalo aspon foto predneho zavesu. palo

Předchozí příspěvek | adresa příspěvku
Připojit reakci
                     
host - 84.138 (?), 8.6.2009 21:24

Vsechny vas zdravim. Jsem tedy take jeden za stastlivcu. Mam ho 3 roky z bazaru s dvouvalcem BS, starter, baterka, dobijeni, nahon na cerpadlo takze zadne pumpovani, vsechno original a nema to chybu. K tomu zvedaci snehova radlice, a mezinapravova sekacka (nic extra, ale na pomlaceni travy super). To s tim kalem v benzinu je pravda, take mne to trapilo, ale nejvic mi dala zabrat asi vyrobni vada hlavni(tluste) hridele v prevodovce, kde chybela mala dirka na mazani jehlovych lozisek a uplne vymleta. Projevovalo se to hazenim motorove hridele a neustale nutnosti menit hardyspojky. Ale pricina byla tady! Vymeneno a je klid. Neoram, ale taham drivi (ne moc daleko) a tak si budu delat zadni navijak, Predni na kliku uz tam jako vyprostovak mam. ALE DOTAZ!! Ty sipaky vzadu jsou opravdu mizerne, kopec trava a nejede to ani s uzaverkou. Mate nekdo typ a link na opravdove ostre a ridke sipaky? Napiste prosim rozmery(mam to na chalupe) a kde se to da koupit, nejlip po netu. Diky a zdar.

Rob

Předchozí příspěvek | adresa příspěvku
Připojit reakci
                     
host - 62.101 (?), 14.6.2009 11:55

Dobrý den,

jak se tan prodejna jmenuje. Uvedete prosím kontakt?

Děkuji, Směřička
kontakt: stepan.smericka@seznam.cz

Předchozí příspěvek | adresa příspěvku
Připojit reakci
                     
host - 45.170 (?), 14.6.2009 22:08

Riadne sipaky vyraba firma MITAS romer - Mitas TS 02 TRACTOR SMALL 6,5/75 - 14

Předchozí příspěvek | adresa příspěvku
Připojit reakci
                     
host - 75.76 (?), 4.7.2009 9:26

Asi budu muset kopit nějaké pneu s pořádým vzorkem. V písčité půdě se s originálními pneumatikami pořád zahrabávám i při běžném plečkování (radličkový kultivátor). Vzorek je asi moc hustý. Máte někdo s výměnou pneumatik zkušenosti - je poznat rozdíl?

Předchozí příspěvek | adresa příspěvku
Připojit reakci
                     
palo1974 - (3) - 221.188 (?), 16.7.2009 21:10

Po prezuti originalnych pneumatik za klasicke pneumatiky s traktorovym vzorom MITAS sa hodne zlepsil zaber zvlast pri orani alebo rotavatorovani. No aj mne sa niekedy stane ze sa v kyprej a piescitej pode zahrabem. Ale zriedkavejsie. Mam este trochu rozsireny rozchod - asi na110 cm. Kvoli svahovitosti terenu odkial zvazam seno. pk

Předchozí příspěvek | adresa příspěvku
Připojit reakci
                     
host - 163.42 (?), 7.8.2009 22:16

Diky, ty MITASky jsou perfektni, mnohem lepsi nez original. Jen se chci zeptat, jak mas rozsireny ten rozchod. Jen delsi a podlozeny srouby anebo nejak navareny osy? Mam se svahem podobny problem.

Diky

Rob

Předchozí příspěvek | adresa příspěvku
Připojit reakci
                     
host - 87.23 (?), 9.2.2010 19:43
Ahojte, mam pofotenu rozsirenu napravu na mojom malotraktore MINI70. Len neviem kde a ako mozem umiestnit fotky aby boli dostupne vsetkym. Rad by som videl nejake fotografie predneho zavesu na malotraktor. Dakujem, s pozdravom krankus@post.sk.
Předchozí příspěvek | adresa příspěvku
Připojit reakci
Pokračování této diskuze (další příspěvky)  |  1,  2,  3,  4,  5  >   
zahrada.cz
DŮMACHALUPA.cz
Po zateplení domu problém s hlodavci na půdě -> jak jim zamezit lézt mezi polystyrenem a hrubou?30.4.2024
Úprava vody magnetickým polem29.4.2024
Po zateplení domu problém s hlodavci na půdě -> jak jim zamezit lézt mezi polystyrenem a hrubou?29.4.2024
Po zateplení domu problém s hlodavci na půdě -> jak jim zamezit lézt mezi polystyrenem a hrubou?28.4.2024
Nářadí pro průklest vysokých stromů25.4.2024
Nářadí pro průklest vysokých stromů25.4.2024
Další příspěvky > 
O nás | Reklama | Podmínky užívání | Kontakty
(c) Lupo Media s.r.o. 2001 - 2024
DŮMACHALUPA.cz
statistika