Zhasínání motoru sekačky po zahřátí



host - 76.97 (?) 
15.6.2011 22:14, zobrazeno: 19845x

Mám 3 roky starou sekačku GGP z Mountfieldu, jela v pohodě, ale teď seká chvíli a po zahřátí najednou kolísá výkon a zhasne motor, pak nejde nastartovat. Po vychladnutí seká znovu např. 15min a celé se to opakuje. V servise vyčistili karburátor ultrazvukem a seřídili, vyměnili svíčku, přivezl jsem ji domů, ale žádná změna, nastartuji na první pokus, sekám 20-30 min. zakolísají otáčky, zhasne. Dokonce po zhasnutí vyteklo trochu benzínu někde z karburátoru (všiml jsem si až za chvíli, už nebylo poznat kudy to vyteklo). Nechal jsem vychladnout, nastartoval a sekal pouze 5min.

Adresa příspěvku
Připojit reakci   
stavba, energie, topení, paliva, voda a odpady, sítě, interiér a dílna
   
Roxteedy - Stříbrný Zahrádkář .Stříbrný Zahrádkář. (143) - 242.192 (?), 15.6.2011 22:53
neni ucpaný přisávání vzduchu do nádrže? Zkuste sekat s povoleným víčkem. Co to má za motor?
Předchozí příspěvek | adresa příspěvku
Připojit reakci
      
host - 208.237 (?), 17.6.2011 15:40
Velmi dobra reakce, myslim ze to je trefa do cerneho.. Mel jsem tenhle problem u 2taktni motorky a delalo to ucpane (zalepene bordelem) vicko nadrze a take trochu primackla hadicka benzinu...
Předchozí příspěvek | adresa příspěvku
Připojit reakci
      
host - 98.12 (?), 17.7.2022 13:54
Zdravim mám problém se sekačkou nastartuje běží 4minuty a shánět po chvily opět chytne a opakuje se to může to být svickou
Předchozí příspěvek | adresa příspěvku
Připojit reakci
      
host - 71.1 (?), 11.5.2023 18:30
Po hodině sekání vypne! startuje po 15min ale opět tak na pět minut! výměna vzduchového filtru i svíčky bez koše otevřeno nevím povolit víčko nádrže nebo vyčistit benzínový filtr jestli tam je? Díky
Předchozí příspěvek | adresa příspěvku
Připojit reakci
         
PP. - Diamantový Zahrádkář .Diamantový Zahrádkář. (6491) - 9.142 (?), 11.5.2023 19:35

Vyměnit fajfku. Za horka se probíjí.

Předchozí příspěvek | adresa příspěvku
Připojit reakci
zahrada.cz
O nás | Reklama | Podmínky užívání | Kontakty
(c) Lupo Media s.r.o. 2001 - 2024
DŮMACHALUPA.cz
statistika