Zahradní traktůrek Castel Garden a problém s hydrostatem



host - 102.102 (?)
15.1.2019 0:18

Pripájam sa i Já mam teto problém..Kto vie urobit GO hydrostatu? Nejaky kontakt? Dik

Umístění příspěvku v diskuzi
Připojit reakci

stavba, energie, topení, paliva, voda a odpady, sítě, interiér a dílna
   Předchozí příspěvky  |  1,  2,  3   
      
host - 102.102 (?), 15.1.2019 0:18

Pripájam sa i Já mam teto problém..Kto vie urobit GO hydrostatu? Nejaky kontakt? Dik

Předchozí příspěvek | adresa příspěvku
Připojit reakci
         
host - 53.83 (?), 16.1.2019 1:08
Vpodstatě kterýkoliv servis zahradní techniky, nechte si říct odhad ceny, dost se to liší.I mountfield 😁
Předchozí příspěvek | adresa příspěvku
Připojit reakci
            
host - 42.111 (?), 16.1.2019 11:46

A viete my poradit aky olej do hydrostatickej prevodovky? Mam Tecumseh 705-002...Kolko se tam zmestí 2-3litre? Kosačka ma 308motohodín a myslím že tam nikdy nebol olej menený.Diky za radu.

Předchozí příspěvek | adresa příspěvku
Připojit reakci
               
host - 53.83 (?), 16.1.2019 23:27
Běžně se dává 5W50,někdo, např. Husqvarna kterou jsem míval udávala doživotní náplň u traktůrku, já mám rider s externím čerpadlem a měním dle výrobce po 250mth 4WD=2xhydro=3,5l, tak u Vás 2max.?
Předchozí příspěvek | adresa příspěvku
Připojit reakci
                  
host - 42.111 (?), 17.1.2019 17:21

Však to je olej do pretekarskych aut!!! A motorový olej do hydrostatickej prevodovky?To asi nepojde. Ja potrebujem poradit do Castelgarden hydrostatickej prevodovky Tecisenh.Dik.

Předchozí příspěvek | adresa příspěvku
Připojit reakci
                     
host - 204.109 (?), 17.1.2019 19:01

Neuveriteľné.

Prevodovka hydro Tecumseh snáď ani neexistuje

Prevodovka hydro CastelGarden neexistuje

Pokaľ Vám niekto pove čo tam naliať tak sa Vám to nepáči.

Předchozí příspěvek | adresa příspěvku
Připojit reakci
                     
host - 27.234 (?), 17.1.2019 20:39

Vy k tomu nemáte návody k použití? Tam to přece musí být napsáno!

Předchozí příspěvek | adresa příspěvku
Připojit reakci
                     
host - 42.111 (?), 17.1.2019 20:48

Ale ja som kúpil použitu kosačku bez manuálu!!!

Neuveritelné raz píšete tak potom inak, ved vlastne ani VY neviete aky olej tam ide...

škoda...

Předchozí příspěvek | adresa příspěvku
Připojit reakci
                     
host - 53.83 (?), 17.1.2019 20:49
Tak se neptejte, stejně o tom pochybujete.Oleje si měním sám a to všude-jedno auto požaduje 5w30/A5,duhé 5w30 a speciální specifikaci o cca osmi číslech a nějaké to písmeno, třetí auto má 4w40/A3,vše je stejná značka, dokonce i model v rozpětí 15let a taky jim to nezpochybňuji! Když většinový výrobce Kanzaki napíše 5W50,specifikace není tak “náročná”,tak lze předpokládat, že s tímto olejem nic nezkazíte, sehnal jsem ho skladem od značky Mobil1 objednáno z netu.Jinak můžete jít např.do Stiga servisu a koupit butylku ve žlutém balení pro hydra, kde bude onen 5W50,je to celoroční olej.Protože nejspíše nemáte TuffTorq K46 od kanzaki, ale předpokládám že máte hydrogear, který míval potíže(v létě to nejelo, protože se mi přehřívala, v zimě to nejelo, protože byl hustý olej, to už nikdy nechci),tak to řešili kdysi letním olejem, protože se nepředpokládalo využití v zimě-tu používali levnější modely, bohužel jsem ji měl v traktůrku za 95tis.,ale to jsem byl v počátcích, kdy jsem ho měl jediný ve vsi, ani obec neměla traktůrek a nikdo neměl s tím zkušenosti.Proto přes 12let říkám: není hydro jako hydro.Po roce jsem to prodal a sháněl něco s kanzaki, došlo na změnu značky, nebudu ale nic propagovat... Toliko k olejům.Do Yamahy dávám 10W50,chápu Vaše pochybnosti, ale stačí si stáhnou nějaký slušný návod k technice a tam najdete doporučený olej.Ale jak píšu-můžete si ho koupit v obchodní síti prodejců zahradní techniky, otázkou je, jestli je výměna doporučená nebo naopak-pak se max.doplňuje.Např.u mé techniky to jde při nesprávné výměně zavzdušnit, pak je problém, proto to u dvouokruhu nedělá každý sám.
Předchozí příspěvek | adresa příspěvku
Připojit reakci
                     
host - 53.83 (?), 17.1.2019 20:56
Nevím komu odpovídáte, Muse sledovat čísla, taky nemám registraci.Jinak-tekumseh motor se už kolik let nevyrábí, castelgarden jakožto výrobce zahradní techniky používá jako každý víceropřevodovek, min. znám osobně ony dvě zmíněné značky, u kanzaki s vícero typy.
Předchozí příspěvek | adresa příspěvku
Připojit reakci
Pokračování této diskuze (další příspěvky)  |  1,  2,  3   
zahrada.cz
DŮMACHALUPA.cz
Cesta z litého betonu8:34
Husqvarna 36. - zapalování17.4.2024
Ako očistiť zalakované časti?14.4.2024
Cesta z litého betonu13.4.2024
Motorova pila stihl 02813.4.2024
Kouří do místnosti12.4.2024
Další příspěvky > 
Informace o serveru | Reklama | Podmínky užívání | Kontakty
(c) Lupo Media s.r.o. 2001 - 2024
DŮMACHALUPA.cz
statistika