Připojit reakci
Text příspěvku, ke kterému připojujete reakci:
Tak se neptejte, stejně o tom pochybujete.Oleje si měním sám a to všude-jedno auto požaduje 5w30/A5,duhé 5w30 a speciální specifikaci o cca osmi číslech a nějaké to písmeno, třetí auto má 4w40/A3,vše je stejná značka, dokonce i model v rozpětí 15let a taky jim to nezpochybňuji! Když většinový výrobce Kanzaki napíše 5W50,specifikace není tak “náročná”,tak lze předpokládat, že s tímto olejem nic nezkazíte, sehnal jsem ho skladem od značky Mobil1 objednáno z netu.Jinak můžete jít např.do Stiga servisu a koupit butylku ve žlutém balení pro hydra, kde bude onen 5W50,je to celoroční olej.Protože nejspíše nemáte TuffTorq K46 od kanzaki, ale předpokládám že máte hydrogear, který míval potíže(v létě to nejelo, protože se mi přehřívala, v zimě to nejelo, protože byl hustý olej, to už nikdy nechci),tak to řešili kdysi letním olejem, protože se nepředpokládalo využití v zimě-tu používali levnější modely, bohužel jsem ji měl v traktůrku za 95tis.,ale to jsem byl v počátcích, kdy jsem ho měl jediný ve vsi, ani obec neměla traktůrek a nikdo neměl s tím zkušenosti.Proto přes 12let říkám: není hydro jako hydro.Po roce jsem to prodal a sháněl něco s kanzaki, došlo na změnu značky, nebudu ale nic propagovat... Toliko k olejům.Do Yamahy dávám 10W50,chápu Vaše pochybnosti, ale stačí si stáhnou nějaký slušný návod k technice a tam najdete doporučený olej.Ale jak píšu-můžete si ho koupit v obchodní síti prodejců zahradní techniky, otázkou je, jestli je výměna doporučená nebo naopak-pak se max.doplňuje.Např.u mé techniky to jde při nesprávné výměně zavzdušnit, pak je problém, proto to u dvouokruhu nedělá každý sám.
Text příspěvku:*
Při psaní textu neukončujte jednotlivé řádky, text se v odstavci zalamuje automaticky.
Obrázek:
Vybrat soubor:
Název:
Popis:
Vkládat lze pouze obrázky typu JPEG a PNG. Maximální rozlišení obrázku je 12 megapixelů (4920x3218 obrazových bodů). Maximální možná velikost obrázku je 10 MB.
Kontrolní řetězec:*Sečtěte prosím číslo 17 a číslo 10.
Výsledek vložte do následujícího políčka:
* Bez vyplnění políček zvýrazněných tučným písmem nebude možné formulář odeslat.
zahrada.cz
O nás | Reklama | Podmínky užívání | Kontakty
(c) Lupo Media s.r.o. 2001 - 2024
DŮMACHALUPA.cz
statistika