zahradní traktor karsit



host - 98.74 (?)
20.5.2009 21:40

zdravim vsechny ja mam karsita s uzaverkou a nemohu si stezovat po tom co vidim jake problemy maji s temi sroty ktere jsou z marketu jsem jeste radsi ze ho mam vse je jednoduche nejradeji bych dal foto co vse s tim delam secu. sbiram listi, s deflektorem se lehce daji mulcovat ostruziny koprivy a pritom nezcipne, branuji pole, v zime odhrnuji ukazte mi traktorek kteremu do haku vhodite 90kg cinku pak na to sedne 100kg chlap a jeste hrne do mirneho kopce snih 30cm samozrejme s uzaverkou, ktery traktor po sklopeni voziku se sterkem lehce odjede aniz bych musel sesednout z traktoru... a mohl bych jmenovat dal samozrejme jsou lepsi za 300000 a vice ale za tech 100000 jsem uplne spokojenej a menim pouze olej a filtr a sem tam nabijim baterku kdyz malej s babickou skladaji drevo a nechaji zapnute svetla

Umístění příspěvku v diskuzi
Připojit reakci

stavba, energie, topení, paliva, voda a odpady, sítě, interiér a dílna
host - 147.2 (?), 14.2.2008 1:39, zobrazeno: 10398x

Kdo ma zkušenosti se zahradním traktorem karsit K22/102H Profi

Adresa příspěvku
Připojit reakci
   
host - 165.187 (?), 1.4.2008 9:29

Dobrý den, s KARSITEM mám velice špatné skušenosti, má najeto 25mh a již řikrát v servisu(naposledy na celej měsíc) dle mého názoru je dobrej pouze motor, vše ostatní je pouťovina a ne kvalitní výrobek.

Předchozí příspěvek | adresa příspěvku
Připojit reakci
      
host - 165.187 (?), 18.7.2008 6:51

shrnutí najeto 52 motohodin: měněny 3krát kladky, v řízení vůle čtvrt otáčky, ložiska v předních kolech úplně rozpadlá, motor OK. Za mokra téměř nepoužitelná - stále se ucpává výhoz i bez koše.

Předchozí příspěvek | adresa příspěvku
Připojit reakci
         
host - 155.124 (?), 6.2.2009 10:13

Když chcete mýt trakturek dokonalej a chce hledat malichernosti, tak velká vůle taam bej nemuže aby to strašně vadilo na zahrade si kupte profi za 300 000,- a nekupujte si trakturek pro hoby zahradniky. Chcete hodně muziky za malo peněz. Ja ho mam us 5 let a pouze výměni olje. Zdravim

Předchozí příspěvek | adresa příspěvku
Připojit reakci
            
host - 98.74 (?), 20.5.2009 21:40

zdravim vsechny ja mam karsita s uzaverkou a nemohu si stezovat po tom co vidim jake problemy maji s temi sroty ktere jsou z marketu jsem jeste radsi ze ho mam vse je jednoduche nejradeji bych dal foto co vse s tim delam secu. sbiram listi, s deflektorem se lehce daji mulcovat ostruziny koprivy a pritom nezcipne, branuji pole, v zime odhrnuji ukazte mi traktorek kteremu do haku vhodite 90kg cinku pak na to sedne 100kg chlap a jeste hrne do mirneho kopce snih 30cm samozrejme s uzaverkou, ktery traktor po sklopeni voziku se sterkem lehce odjede aniz bych musel sesednout z traktoru... a mohl bych jmenovat dal samozrejme jsou lepsi za 300000 a vice ale za tech 100000 jsem uplne spokojenej a menim pouze olej a filtr a sem tam nabijim baterku kdyz malej s babickou skladaji drevo a nechaji zapnute svetla

Předchozí příspěvek | adresa příspěvku
Připojit reakci
zahrada.cz
DŮMACHALUPA.cz
Po zateplení domu problém s hlodavci na půdě -> jak jim zamezit lézt mezi polystyrenem a hrubou?28.4.2024
Nářadí pro průklest vysokých stromů25.4.2024
Nářadí pro průklest vysokých stromů25.4.2024
Nářadí pro průklest vysokých stromů24.4.2024
Nářadí pro průklest vysokých stromů24.4.2024
Nářadí pro průklest vysokých stromů23.4.2024
Další příspěvky > 
O nás | Reklama | Podmínky užívání | Kontakty
(c) Lupo Media s.r.o. 2001 - 2024
DŮMACHALUPA.cz
statistika