Zabezpeceni zahradniho traktoru



host - 147.46 (?)
10.3.2017 15:00

Když zloděj zjistí, že stroj z jistých důvodů neni mobilni (sundaná a ukrytá kola), může se rozzuřit a v garáži se vyřádit i jinak. Z toho hlediska vychází lokátor, jako nelepší řešení.


Umístění příspěvku v diskuzi
Připojit reakci

stavba, energie, topení, paliva, voda a odpady, sítě, interiér a dílna
   Předchozí příspěvky  |  1,  2   
                     
host - 105.167 (?), 10.3.2017 14:29
Od zabezpečení chci, abych měl majetek co nejdříve zpátky, než je znehodnocen. Ksicht intenzita opálení šiltovka zloděje mě nezajímá, potřebuji vědět, kam dal, co ukradl a rychle. Oni si ho pomáhej dohledají obráceně od toho, komu prodal, proto mám sledování přes data. Materiál z kamery je na dlouhé lokte a málokterý se bude tvářit do kamery. Sepíšou s váma protokol a čas pracuje pro zloděje. Jakmile jim ukážete, kde se ten parchant s vaším majetkem vyskytuje, tak se dějí věci. Pojišťovny dávají slevu na pojistné. Na traktůrek bych asi nekupoval, na auto jsem nějaký rok šetřil.
Předchozí příspěvek | adresa příspěvku
Připojit reakci
                     
host - 9.129 (?), 10.3.2017 15:24

Je tu jeden problém - GPS a GSM jsou jednoduše zarušitelné a v případě automobilů už je to mezi "zloději na plný úvazek" profláknuté, takže spousta z nich když jdou na akci, tak s sebou nosí rušičky. V případě zahradního traktůrku to asi nebudou očekávat a nebo spíše natrefíte na příležitostné zloděje-amatéry a opálené spoluobčany, kteří nebudou vybaveni jak rušičkami tak i "lupičskými znalostmi a zkušenostmi". Takže za mě ano, GPS+GSM do traktůrku dobrý nápad. Ale ověřte si dobře, že Vám to funguje, jak to chytne signál, když to schováte někam pod plechy, jaká je výdrž baterií atd. Nic nenaštve víc, než když přijdete o věci kvůli naprosté banalitě.

Předchozí příspěvek | adresa příspěvku
Připojit reakci
                     
host - 147.46 (?), 10.3.2017 16:01

Jak je možné, že chmatáci mají superprofi vybavení k provozování zlodějské činnosti.

Předchozí příspěvek | adresa příspěvku
Připojit reakci
                     
host - 233.88 (?), 10.3.2017 16:51

To všechno je dost složité a výsledek zabezpečení nejistý. Nebylo by jednodušší po sezoně naložit traktůrek na přívěsný vozík a odvézt např. známým do stodoly, garáže a pod.?

Předchozí příspěvek | adresa příspěvku
Připojit reakci
                     
host - 65.110 (?), 13.3.2017 15:10

po sezone delam presne tak jak rikate. Nakladam na vozik a odvzaim do bezpeci a do tepla.

Předchozí příspěvek | adresa příspěvku
Připojit reakci
            
host - 147.46 (?), 10.3.2017 15:00

Když zloděj zjistí, že stroj z jistých důvodů neni mobilni (sundaná a ukrytá kola), může se rozzuřit a v garáži se vyřádit i jinak. Z toho hlediska vychází lokátor, jako nelepší řešení.


Předchozí příspěvek | adresa příspěvku
Připojit reakci
         
host - 19.98 (?), 10.3.2017 20:46

Tak zrovna ta "botička" kterou jste navrhoval   j e   špatné řešení. Pokud čtete odpovědi, pak jste jistě zaznamenal, že tuto botičku sundá zloděj i s kolem, a to během pár sekund. Už jste někdy sundával kolo takového stroje? Zkuste si to a uvidíte.

Připadá mi, že to nechcete "slyšet".

Předchozí příspěvek | adresa příspěvku
Připojit reakci
            
host - 11.116 (?), 10.3.2017 22:36
To by musela být nejspíše botička jako na autě-se středem.Já mám metr do země zazděný sochor, na něm oko z pásoviny 15x80 a k němu zamknutý stroj za střed lanovým zámkem na motocykly průměr 40,délky 1.5 m, když by nevyšel, jdou dát dva.Křovinořez mám na závitový tyče průměr cca 20mm skrz zeď se zavařenýma maticema a opět na silnou pásovinu s okem, k němu používám ohebnější spirálové lanko za cca 1500 kč, které omotám okolo tyče.Jediná sekačka je volně.A nakonec jsem to stejně pojistil-zahradní technika v garáži na chalupě za cca 150tis, platím ročně 1000kč a už se těším, až si to někdo ukradne, aby jsem si koupil novou :).Ale když je to pojíštěný, tak mě to nejspíše zůstane dokud se to nerozsype.
Předchozí příspěvek | adresa příspěvku
Připojit reakci
            
host - 65.110 (?), 13.3.2017 15:07

Nebojte. Chci to slyset a slysim to. Taky mam vse pojistene, takze je to jen takove pro jistotu.

dekuji vsem za reakce

Předchozí příspěvek | adresa příspěvku
Připojit reakci
1,  2   
zahrada.cz
DŮMACHALUPA.cz
Propojení dvou topení17.3.2024
Propojení dvou topení16.3.2024
Zapalování Husqvarna 40 nehází jiskru13.3.2024
Propojení dvou topení11.3.2024
Propojení dvou topení11.3.2024
Propojení dvou topení11.3.2024
Další příspěvky > 
Informace o serveru | Reklama | Podmínky užívání | Kontakty
(c) Lupo Media s.r.o. 2001 - 2024
DŮMACHALUPA.cz
statistika