Připojit reakci
Text příspěvku, ke kterému připojujete reakci:
To by musela být nejspíše botička jako na autě-se středem.Já mám metr do země zazděný sochor, na něm oko z pásoviny 15x80 a k němu zamknutý stroj za střed lanovým zámkem na motocykly průměr 40,délky 1.5 m, když by nevyšel, jdou dát dva.Křovinořez mám na závitový tyče průměr cca 20mm skrz zeď se zavařenýma maticema a opět na silnou pásovinu s okem, k němu používám ohebnější spirálové lanko za cca 1500 kč, které omotám okolo tyče.Jediná sekačka je volně.A nakonec jsem to stejně pojistil-zahradní technika v garáži na chalupě za cca 150tis, platím ročně 1000kč a už se těším, až si to někdo ukradne, aby jsem si koupil novou :).Ale když je to pojíštěný, tak mě to nejspíše zůstane dokud se to nerozsype.
Text příspěvku:*
Při psaní textu neukončujte jednotlivé řádky, text se v odstavci zalamuje automaticky.
Obrázek:
Vybrat soubor:
Název:
Popis:
Vkládat lze pouze obrázky typu JPEG a PNG. Maximální rozlišení obrázku je 12 megapixelů (4920x3218 obrazových bodů). Maximální možná velikost obrázku je 10 MB.
Kontrolní řetězec:*Sečtěte prosím číslo 15 a číslo 17.
Výsledek vložte do následujícího políčka:
* Bez vyplnění políček zvýrazněných tučným písmem nebude možné formulář odeslat.
zahrada.cz
O nás | Reklama | Podmínky užívání | Kontakty
(c) Lupo Media s.r.o. 2001 - 2024
DŮMACHALUPA.cz
statistika