Výměna oleje v zahradním traktůrku



host - 239.112 (?)
29.5.2011 7:20

Na celoroční provoz je plnosysntetický olej SAE 5W30 od BriggsStratton a na letní provoz do 4 stupňů C je jejich SAE30 olej. Oba oleje se mohou střídat podle sdělení, které mi k plnosyntetickému oleji napsali. Jinak v každém návodu k motoru je druh oleje uveden. Návody na obsluhu a údržbu motorů jsou i na internetu a dají se stáhnout. Mi každý prodejce dvou strojů s motory BriggsStratton návody předal. Takže to máte nějakého divného prodejce. Taky tam můžete zkoušet lít něco jiného, ale to bude pak Váš problém.

Umístění příspěvku v diskuzi
Připojit reakci

stavba, energie, topení, paliva, voda a odpady, sítě, interiér a dílna
host - 1.110 (?), 28.5.2011 14:34, zobrazeno: 16023x

Zdravím, mám zahradní traktůrek s motorem Bridges stration vanguard 16 hp dvouválec. Chtěl bych se zeptat, kolik se dává a jaký olej se používá. Děkuji za rady Zdeněk

Adresa příspěvku
Připojit reakci
   
host - 24.30 (?), 28.5.2011 17:57

Co to máte za prodejce když vám neřekl ani takovou důležitou věc? V době záruky bych doporučoval, to co máte uvedeno v záručním listu, nebo co Vám doporučí Váš prodejce který by případnou závadu na záruku řešil.

Takže originál B&S?

Předchozí příspěvek | adresa příspěvku
Připojit reakci
   
host - 90.178 (?), 28.5.2011 21:45

Nic nezkazíte olejem pro 4-taktní zahradní traktory ve specifikaci SAE30 API SF (např. Castrol Garden 4T) nebo API o třídu lepší a výrazně levnější API SG (Lavio Garden Oil 4T) atd. Do B&S V-Twin se většinou lije 1,9 litrů... dolívejte podle měrky...

Předchozí příspěvek | adresa příspěvku
Připojit reakci
   
host - 239.112 (?), 29.5.2011 7:20

Na celoroční provoz je plnosysntetický olej SAE 5W30 od BriggsStratton a na letní provoz do 4 stupňů C je jejich SAE30 olej. Oba oleje se mohou střídat podle sdělení, které mi k plnosyntetickému oleji napsali. Jinak v každém návodu k motoru je druh oleje uveden. Návody na obsluhu a údržbu motorů jsou i na internetu a dají se stáhnout. Mi každý prodejce dvou strojů s motory BriggsStratton návody předal. Takže to máte nějakého divného prodejce. Taky tam můžete zkoušet lít něco jiného, ale to bude pak Váš problém.

Předchozí příspěvek | adresa příspěvku
Připojit reakci
zahrada.cz
DŮMACHALUPA.cz
Po zateplení domu problém s hlodavci na půdě -> jak jim zamezit lézt mezi polystyrenem a hrubou?30.4.2024
Úprava vody magnetickým polem29.4.2024
Po zateplení domu problém s hlodavci na půdě -> jak jim zamezit lézt mezi polystyrenem a hrubou?29.4.2024
Po zateplení domu problém s hlodavci na půdě -> jak jim zamezit lézt mezi polystyrenem a hrubou?28.4.2024
Nářadí pro průklest vysokých stromů25.4.2024
Nářadí pro průklest vysokých stromů25.4.2024
Další příspěvky > 
O nás | Reklama | Podmínky užívání | Kontakty
(c) Lupo Media s.r.o. 2001 - 2024
DŮMACHALUPA.cz
statistika