Vari global řinčí při rozjezdu



host - 11.107 (?)
12.9.2014 16:30

I já chci znát prodejce, který řekl co jest psáno!!!  Ale pochybuju, že vůbec existuje.

Tak pěkně a věcně se ta debata vyvíjela. 11.116 vedl majitele myslím správným směrem až teda do toho žbechtu o tom, co "náš prodejce říkal". Ale je také pravda, že je stroj v záruce, takže není dobré řešit domácí opravu a kdo ví, jestli by za ten čas zde strávený to neměl servis už opravené. I příčinu závady by jistě zdělil. Není důvod ji tajit.

Motorová jednotka XP 200 je osazena čínským motorem, ale doporučuju si tu motorovou jednotku vyzkoušet. Možná bude ledas kdo překvapen. Má lepší technickou konstrukci než motory Honda řady GCV, ale i přesto není na místě uvažovat při nákupu o tom, že se dá motor genrálkovat i když má litinovou vložku válce a ložisko na klice. Jen déle vydrží a o cenách Go nemá cenu psát. Víme přece všichni, že je lepší "stovku " přidat a pořídit celý motor nový jako ND. Také víme, že toto platí nejen u tohoto motoru. Dnes je možná naškodu každému, kdo se dívá na to, kdo "to" vyrábí, místo toho by řešil jak je to vyrobeno.

Umístění příspěvku v diskuzi
Připojit reakci

stavba, energie, topení, paliva, voda a odpady, sítě, interiér a dílna
   Předchozí příspěvky  |  1,  2,  3   
                     
host - 176.91 (?), 12.9.2014 7:32

Vy to nemáte v záruce? Přeci je lepší když najde závadu servis, než když jim to donesete v pytlíku a budete chtít novou součástku.

Předchozí příspěvek | adresa příspěvku
Připojit reakci
                     
host - 52.72 (?), 12.9.2014 8:22

Ano, je to v záruce, jen me vrtá hlavou co se mohlo stát,.

Předchozí příspěvek | adresa příspěvku
Připojit reakci
                     
host - 178.235 (?), 12.9.2014 9:27

Ano, naznačil jste správný postup, jen bych doporučil specializovaný servis.Univerzálně zaměřené servisy nejsou při dnešních nárocích tím pravým ořechovým.Pokud je to v záruce, svěřil bych odstranění závady jen autorizovanému, řádně vybavenému servisu.

Předchozí příspěvek | adresa příspěvku
Připojit reakci
                     
host - 176.91 (?), 12.9.2014 10:04

No kam to majitel Vari odveze, to už musí rozhodnout sám.Ono zas to nebude taková věda a třeba i v tom univerzálním servisu se ohání borec, který má navíc než na demontáž spojky u Hondy.

Předchozí příspěvek | adresa příspěvku
Připojit reakci
                     
host - 0.146 (?), 12.9.2014 10:46

naš prodejce tvrdí že převodovky global jsou vyraběné v číně a měli zkušenost že v jedné chybělo ložisko

Předchozí příspěvek | adresa příspěvku
Připojit reakci
                     
Standa_hk - Diamantový Zahrádkář .Diamantový Zahrádkář. (5555) - 244.2 (?), 12.9.2014 10:57

Nestyďte se jmenovat onoho "autorizovaného" prodejce, uděláte mu tím "dobrou" reklamu.

Převodovky asi ne, Ale motory do PJXP200 ano (to přiznává i Vari). Mnoho komponent vyrábí zatím pro Libickou centrálu několik tuzemských menších kovodělných provozů...

Předchozí příspěvek | adresa příspěvku
Připojit reakci
                     
host - 11.116 (?), 12.9.2014 12:03
Jak jste v záruce dovezte mašinu. Záručák s sebou. Neručíme za odložené nepřevzaté.
Předchozí příspěvek | adresa příspěvku
Připojit reakci
                     
host - 11.107 (?), 12.9.2014 16:30

I já chci znát prodejce, který řekl co jest psáno!!!  Ale pochybuju, že vůbec existuje.

Tak pěkně a věcně se ta debata vyvíjela. 11.116 vedl majitele myslím správným směrem až teda do toho žbechtu o tom, co "náš prodejce říkal". Ale je také pravda, že je stroj v záruce, takže není dobré řešit domácí opravu a kdo ví, jestli by za ten čas zde strávený to neměl servis už opravené. I příčinu závady by jistě zdělil. Není důvod ji tajit.

Motorová jednotka XP 200 je osazena čínským motorem, ale doporučuju si tu motorovou jednotku vyzkoušet. Možná bude ledas kdo překvapen. Má lepší technickou konstrukci než motory Honda řady GCV, ale i přesto není na místě uvažovat při nákupu o tom, že se dá motor genrálkovat i když má litinovou vložku válce a ložisko na klice. Jen déle vydrží a o cenách Go nemá cenu psát. Víme přece všichni, že je lepší "stovku " přidat a pořídit celý motor nový jako ND. Také víme, že toto platí nejen u tohoto motoru. Dnes je možná naškodu každému, kdo se dívá na to, kdo "to" vyrábí, místo toho by řešil jak je to vyrobeno.

Předchozí příspěvek | adresa příspěvku
Připojit reakci
                     
host - 68.84 (?), 26.9.2014 19:06

Zdravím, tak dnes se mi vrátila opravená Varina, bylo špatne ložisko 6200, na obrázku č33, tak mi není jasné o jak kvalitní jde ložiska když stroj ješte neoral, má vyjeto 6 nádržek benzínu, stáří necelý rok.

Předchozí příspěvek | adresa příspěvku
Připojit reakci
                     
host - 176.91 (?), 29.9.2014 11:20

Mám to trochu odlehčit?Globál mám taky a už jsem s ním i oral.Stát se může všechno.Okružní pilu mám 30let na zahrade. Motor může být starý i 40 a víc let.Ložiska jsou tam pořád stejné.Buď už se vám to nestane, nebo stane a pak uděláte opatření.Jednou jsem volnoběžku do starteru měnil asi 4x.Tam, kde mi to to měnili (bylo to vždy ještě v záruce),tak už nadávali, že musím mít něco ze setrvačníkem.Po páté jsem šel k jinému elektrikáři, ten tam dal jinou značku výrobce a pak už problem nikdy nebyl.

Předchozí příspěvek | adresa příspěvku
Připojit reakci
Pokračování této diskuze (další příspěvky)  |  1,  2,  3   
zahrada.cz
DŮMACHALUPA.cz
Nářadí pro průklest vysokých stromů19:01
Nářadí pro průklest vysokých stromů23.4.2024
Nářadí pro průklest vysokých stromů23.4.2024
Podklad dlažby na terasu22.4.2024
Výběr hliníkové pergoly od A do Z22.4.2024
Cesta z litého betonu18.4.2024
Další příspěvky > 
O nás | Reklama | Podmínky užívání | Kontakty
(c) Lupo Media s.r.o. 2001 - 2024
DŮMACHALUPA.cz
statistika