Příspěvky uživatele - 157.238

Stejnou IP adresu může sdílet více přispěvatelů, kteří využívají internetové připojení od stejného poskytovatele nebo jsou uživateli počítačových sítí velkých firem a institucí. Spolehlivou zárukou autentičnosti příspěvků je proto pouze registrace a vkládání příspěvků pod svým uživatelským jménem.
Úprava malotraktora, 11.1.2014 Obsahuje fotku
Úprava malotraktora, 11.1.2014 Obsahuje fotku
Pokusim sa zatial pridat foto inych autorov len tak pre inspiraciu snad ma za to nebudu preklinat...:) (Rasty)
Úprava malotraktora, 11.1.2014
Samozrejme ze dam len my to ide hrozne pomali pred tym ako som sa dotoho pustal som este ani zvarat nevedel...:)nuz mal som ja ist predsa na tu strojarinu ked som bol mladsi...:(   (Rasty)
Úprava malotraktora, 10.1.2014
Vdaka chcel som sa inspirovat ako spravit takyto mechanizmus ale kedze sa my valal doma hydraulicky valec zohnal som rucnu pumpu a dam spravit hadice a neak to vyriesim... prerabam Agzata ale nie na klabak ako vy Vari ale s motorm v zadu... Zadny... celý příspěvek >
Úprava malotraktora, 6.1.2014
Zdravim zaujmalo by ma ako mas vyrieseny zdvyhaci mechanizmus zavesu naradia.Neake foto nebudu?A prosim ta za vsetkych domacich konstrukterov(kutilov)...:)) aby ste pridal aj neake video ako sa stakymto strojom pracuje ked to budete mat hotove...... celý příspěvek >
Agzat minitrak, 1.12.2013 Obsahuje fotku
Tieto traktory sa nevyrabaju.Priamo v agzate my bolo povedane ze bol vyrobeny prototip ktory predaly a s vyrobou sa nezacalo.Asi pre nezaujem:(ten stroj bol neni davno na predaj.Niekde na bazosi som videl inzerat...
Úprava malotraktora, 30.11.2013
A pre aku upravu ste sa teda rozhodol?Ja som rozhodnuty pre prednu vykivnu napravu a zadny nahon pretoze mam prevodovku Agzat ktoru casom vymenim za prevodovku s diferencialom co je obrovska vyhoda.Manevrovatelnost na asfalte sa zlepsi odstrani sa... celý příspěvek >
Úprava malotraktora, 24.11.2013
Tu je link na video kde maju takuto prestavbu spravenu a hrozne by ma zaujmalo ake prace sa daju vykonavat s prednym nahonom, ktory podla mna v tomto pripade je nevihodou.Na druhu stranu je manevrovatelnost oproti prestavbe na zadny nahon s prednou... celý příspěvek >
Agzat tuning, 14.2.2013
Vdaka za radu... ze ma to nenapalo skor...:))
Agzat tuning, 31.12.2012
Zdravim paci sa mi ako ste prerobily svojho agzata a to iste mam v plane aj ja v podstate som uz aj zacal len by ma zaujmala jedna vec.Ako sa vam podarilo zostelovat mechanizmus radenia.Viem ze sa da otocit o 180° ale nikdy mi nezapasuje palec... celý příspěvek >
O nás | Reklama | Podmínky užívání | Kontakty
(c) Lupo Media s.r.o. 2001 - 2024
DŮMACHALUPA.cz
statistika