Úprava malotraktora



host - 125.97 (?)
27.8.2015 13:39

Díky za postřehy, zústal jsem u mechanického ovládání, zatím to jde, oralo se dobře i s vari vepředu(Vari+vozík jako nosič nářadí).Takže to už nechám tak jak to mám(miresk)

Umístění příspěvku v diskuzi
Připojit reakci

stavba, energie, topení, paliva, voda a odpady, sítě, interiér a dílna
   Předchozí příspěvky  |  <  6,  7,  8,  9   
                     
host - 8.159 (?), 30.1.2017 20:52
Pekne urobeny traktorcek. Fakt pekna odvedena robota. Mam dve otazky: 1. Ako to zatáča do zakrut, ked su zablokovane obe uzavierky v kolesach? 2. Neprevracia sa to nabok pri hlbokej orbe? Dik za odpovede.
Předchozí příspěvek | adresa příspěvku
Připojit reakci
                     
host - 84.89 (?), 7.3.2015 18:15

Prva skusobna orba.Stroj nieje este dokonceny a bez farby... ale funguje...:) 


Předchozí příspěvek | adresa příspěvku
Připojit reakci
                     
host - 125.97 (?), 9.3.2015 16:19

Chtěl bych se zeptat jak máte udělané zvedání zadního závěsu? Podle Vari nebo máte vlastní udělátko, pokud ano můžete dát foto?Dík(miresk)

Předchozí příspěvek | adresa příspěvku
Připojit reakci
                     
host - 88.201 (?), 10.3.2015 17:16

 Ano presne ako ste napisal trosku ma inspirovalo riesenie od vari(quatro)..:) prikladam foto... Zdvih zabespecuje dvojcinny hydraulicky piest ulozeny vodorovne pod sedackou pohanany rucnou hydr. pumpou.Valec je prepojeny so zadnym zavesom tiahlami ktore maju v strede privarene klby.Tie umoznuju zavesu volne plavat...  S prvych postrehov mozem povedat ze hydraulika nieje idealnym riesenim! Clovek sa napumpuje az mu ruka ide odpadnut...:)...(Rasty)


Předchozí příspěvek | adresa příspěvku
Připojit reakci
                     
host - 216.99 (?), 19.4.2015 7:49

Ahoj podzimní orba s novým motorem a krásně to oralo

Orba
Orba
Předchozí příspěvek | adresa příspěvku
Připojit reakci
                     
PP. - Diamantový Zahrádkář .Diamantový Zahrádkář. (6510) - 9.135 (?), 19.4.2015 7:59

V takové půdě to bude krásně orat i kdybych to tahal já, provaz přes rameno. wink

Předchozí příspěvek | adresa příspěvku
Připojit reakci
                     
host - 18.68 (?), 19.4.2015 9:17

Jen zdání. Pokud není správně nastavený pluh, což není úplně jednoduché, tak je to jen a jen trápení.

Předchozí příspěvek | adresa příspěvku
Připojit reakci
                     
host - 126.204 (?), 10.6.2015 4:13

Zdravicko mna by zaujmalo ako sa vam osvedcil ten motor na quatre?niekde na nete som vydel ze ho isty pan predaval a rozmyslal som nad nim ale nakoniec som sa rozhodol pre hondu... Tak ako frci?...Rasty :) 

Předchozí příspěvek | adresa příspěvku
Připojit reakci
                     
host - 125.97 (?), 27.8.2015 13:39

Díky za postřehy, zústal jsem u mechanického ovládání, zatím to jde, oralo se dobře i s vari vepředu(Vari+vozík jako nosič nářadí).Takže to už nechám tak jak to mám(miresk)

Předchozí příspěvek | adresa příspěvku
Připojit reakci
<  6,  7,  8,  9   
zahrada.cz
DŮMACHALUPA.cz
Po zateplení domu problém s hlodavci na půdě -> jak jim zamezit lézt mezi polystyrenem a hrubou?30.4.2024
Úprava vody magnetickým polem29.4.2024
Po zateplení domu problém s hlodavci na půdě -> jak jim zamezit lézt mezi polystyrenem a hrubou?29.4.2024
Po zateplení domu problém s hlodavci na půdě -> jak jim zamezit lézt mezi polystyrenem a hrubou?28.4.2024
Nářadí pro průklest vysokých stromů25.4.2024
Nářadí pro průklest vysokých stromů25.4.2024
Další příspěvky > 
O nás | Reklama | Podmínky užívání | Kontakty
(c) Lupo Media s.r.o. 2001 - 2024
DŮMACHALUPA.cz
statistika