TK, TZ, MT, Holder



host - 130.3 (?)
3.7.2008 22:03

Zdravím všechny pány malotraktorů TZ, jsem zde nový a mám TZ 4 K 14 jen chvilku. Při koupi jsem byl ujištěn o dobrém stavu, ale pivo se pije a řeči se povídají. Většina závad je snadno odstranitelná, ale trápí mě vstřikovací čerpadlo, které propouští naftu do oleje. Jde to nějak opravyt, nebo je nutné koupit nové čerpado? Za odpověď předem děkuji. Servisní knihu lze koupit V Agrozetu Přeštice za 300 Kč. Kontakt případně zašlu. Děkuji za jakoukoliv radu či pomoc. Zdraví Venca

Umístění příspěvku v diskuzi
Připojit reakci

stavba, energie, topení, paliva, voda a odpady, sítě, interiér a dílna
   Předchozí příspěvky  |  <  11,  12,  13,  14,  15  >   
   
Laco - (4) - 102.44 (?), 19.5.2008 15:59

Dobrý deň!

Som zo Slovenska, mám dva malotraktory TK-14,kúpil som ich bez príslušenstva, ktoré postupne zoháňam.Zaujalo ma toto forum, viem že máte skúsenosti v tejto oblasti, preto by som vás chcel poprosiť o pomoc.Dlhšie zoháňam 2-radličný pluh za TK-14,ale doteraz čo som videl, tak pluh FRAMAT je 100%-ný.Mám možnosti si podobný pluh vyrobiť vo svojej docela dobre vybavenej dielne, ale potreboval by som tento pluh bližšie "preskúmať".Preto by som chcel poprosiť vás kto tento pluh má, alebo má bližšie nákresy a rozmery potrebné na výrobu takéhoto pluhu, či by ste mi ich nemohli zaslať, veľmi by som vám bol vdačný! Veľmi by mi pomohli aj amatérky popísané nákresy (najme rozmery radlíc vzdialených od seba a od iných častí pluhu) z inými rozmermi, prípadne fotom.Vopred Ďakujem všetkým, kto mi pomože a pošle bližšie nákresy a plány potrebné na výrobu podobného pluhu.Moj e-mail je: Polad@azet.sk

Bez názvu
Bez názvu
Moje TK-čko
Moje TK-čko
TK
TK
Bez názvu
Bez názvu
Předchozí příspěvek | adresa příspěvku
Připojit reakci
      
host - 73.191 (?), 30.5.2008 7:57

Máte pěkný stroj, ale nevím jestli vám to ten dvouradličák utáhne. Možná po rovině. Já používám jednoradličný, a je to tak tak. Bydlím na horách, a tady je to s kopce do kopce. Normálně orám za 2, ale někdy i za 1 do kopce. A to už není ono. Špatně obrací pudu. Mám i konský dvouradličák, ale ten se dá použít jen na čisté pole. Jak tam je tráva nebo natě od brambor tak se to zacpe mezi radlice a nadzvedne. Možná je ten váš pluh spiš pro dvouválce. Snad se vám někdo ozve, kdo ho má. Tak se mějte. Franta.

Předchozí příspěvek | adresa příspěvku
Připojit reakci
         
Laco - (4) - 102.44 (?), 2.6.2008 14:27

Pekný deň Franto!

Veľmi vám ďakujem za odpoveď, zaskočili ste ma s tým 2-radličákom.Ešte som z takým neoral, iba z 1-radličákom a ten utiahlo hravo.Mám aj 2-valec motor do TK, ale ten plánujem dávať do druhého TK čo mám.Toto červené, chcem zachovať v originálnom stave (ale závažie naň ešte zoženiem),a to zelené trocha upravím (je trocha predlžené z hrubším kardanovým klbom, má 6,50 kolá, dám doň tento dvojvalec a tiež závažie, skratka chcem docieliť také "masívne TK-čko".)

2-valec
2-valec
Bez názvu
Bez názvu
Předchozí příspěvek | adresa příspěvku
Připojit reakci
            
host - 73.191 (?), 3.6.2008 6:15

Stím dvouválcem to už snat bude v pohodě. Orat třeba louku s dvouradličákem, tak to je záběr. To chce vyskoušet. Až to druhé tk budete mít v hromadě, tak pošlete foto. Tak at se daří. Franta.

Předchozí příspěvek | adresa příspěvku
Připojit reakci
               
host - 110.4 (?), 8.6.2008 16:28

zdravim všechny. chtel jsem se zeptat co obnaši u tz k 14 přepnout vyvodoví hřidel na 1000 otaček a jestli mate nekdo skušenosti s rotační sekačkou za tento trakturek  

Předchozí příspěvek | adresa příspěvku
Připojit reakci
            
host - 189.190 (?), 13.6.2008 13:15

odkial si zohnal ten motor dvojvalec ja uz ho zhanam min2 roky

Předchozí příspěvek | adresa příspěvku
Připojit reakci
               
Laco - (4) - 102.44 (?), 15.6.2008 23:39

Zdravím!!!

Ten motor som kúpil od bratranca, ten ho kúpil od nejakého chatára u nich, ale na jeho podmienky nevyhovoval, preto si zohnal Perkinsa a mne tento predal. Polad@azet.sk

Předchozí příspěvek | adresa příspěvku
Připojit reakci
                  
host - 130.3 (?), 3.7.2008 22:03

Zdravím všechny pány malotraktorů TZ, jsem zde nový a mám TZ 4 K 14 jen chvilku. Při koupi jsem byl ujištěn o dobrém stavu, ale pivo se pije a řeči se povídají. Většina závad je snadno odstranitelná, ale trápí mě vstřikovací čerpadlo, které propouští naftu do oleje. Jde to nějak opravyt, nebo je nutné koupit nové čerpado? Za odpověď předem děkuji. Servisní knihu lze koupit V Agrozetu Přeštice za 300 Kč. Kontakt případně zašlu. Děkuji za jakoukoliv radu či pomoc. Zdraví Venca

Předchozí příspěvek | adresa příspěvku
Připojit reakci
                     
Jiříček - Stříbrný Zahrádkář .Stříbrný Zahrádkář. (463) - 211.38 (?), 3.7.2008 23:26

čerpadlo je nutno koupit nové

Předchozí příspěvek | adresa příspěvku
Připojit reakci
   
Boudník - (2) - 122.170 (?), 14.8.2008 16:56
Dobrý den, já mám zase za TZ4K14 nesené vidle. :)
Bez názvu
Bez názvu
Předchozí příspěvek | adresa příspěvku
Připojit reakci
Pokračování této diskuze (další příspěvky)  |  <  11,  12,  13,  14,  15  >   
zahrada.cz
DŮMACHALUPA.cz
Propojení dvou topení17.3.2024
Propojení dvou topení16.3.2024
Zapalování Husqvarna 40 nehází jiskru13.3.2024
Propojení dvou topení11.3.2024
Propojení dvou topení11.3.2024
Propojení dvou topení11.3.2024
Další příspěvky > 
Informace o serveru | Reklama | Podmínky užívání | Kontakty
(c) Lupo Media s.r.o. 2001 - 2024
DŮMACHALUPA.cz
statistika