TK, TZ, MT, Holder



   Předchozí příspěvky  |  <  11,  12,  13,  14,  15  >   
                  
host - 7.146 (?) 
16.4.2008 22:11

Jak čtu tvůj problém o vyskakování rychlosti tak na nic nečekej a rozeber převodovku. Je to spůsobeno opotřebením ozubeného kolečka v převodovce. Puvodce je spojka která špatně vystavuje a ničí ozubené kolečka. POZOR! Spojková lamela na t4-k14 a tz4-k14 je jiná. Napiš jak si dopad.

Předchozí příspěvek | adresa příspěvku
Připojit reakci   
stavba, energie, topení, paliva, voda a odpady, sítě, interiér a dílna
                     
host - 73.191 (?), 18.4.2008 7:46

Já mám podobný problém. Měnil sem spojkovou lamelu a měl sem asi seřídit přitlačák. Vypíná až u konce, řazení jedničky a spátečky jdou dost přes zuby. Při zastavení musím stát na brzdě, aby nepopojížděl. Už to mám tak měsíc a trochu si to sedlo a lanko musím dost šponovat. Nechce se mi znovu odpojovat motor. Taky mě napadlo vyřezat u sopjky okno do bloku na dodatečné seřizování. Mám ale strach aby to nepraskalo okolo. O zuby v převodovce taky nechci přijít. Na starou lamelu to taky řadilo přes zuby ale méně. Poradí mi někdo jak se to má správně seřídit? Díky Franta.

Předchozí příspěvek | adresa příspěvku
Připojit reakci
                     
marhalu - (8) - 57.109 (?), 21.4.2008 21:42

Tak jsem se zase dneska dostal k tomu ze jsem vytahnul trakturek ven. A jeste jednou jsem zkusil tu divnou zpatecku. No a svete div se ono to najednou zacalo fungovat. Tak jsem ho sel prubnout do terenu jak se bude chovat tam. Tam ani jednou nevyskocila.
Takze se zatim v tom vrtat nebudu az to zacne delat casto a ne nahodne jako ted tak to rozeberu a opravim.

Pro zatim dekuju za uzitecny rady. Aspon vim co me v budoucnu ceka.

Předchozí příspěvek | adresa příspěvku
Připojit reakci
                     
marhalu - (8) - 136.17 (?), 5.8.2008 10:03

Tak se to nakonec uz nedalo vydrzet a pustil sem se do toho proc vyskakuje paka reverzu. Ted uz to mam opraveny a je to parada.

Nez jsem se do toho pustil tak jsem ziskal kontakt na mechanika v Presticich ktery TK opravuje. Ten me poradil at rozdelam radici kulisu a zkontroluju zapojeni ovladacich pak. No a tam jsem zjistil ze na pace reverzu je pomoci koliku uchyceny ovladani tahla. Kolik byl kratkej a uz pekne vybehanej a jak jsem se snazil zaradit tak se nic nedelo. Takze jsem to provrtal vetsim vrtakem soupnul a tam dostatecne dlouhy kolik. Od ty doby je to bez problemu.

Předchozí příspěvek | adresa příspěvku
Připojit reakci
            
host - 55.44 (?), 14.10.2020 11:29

Já jsem měl vymačkaný kolík na spojení zasouvací páka- hřídel hned pod vrchním víkem a dělalo to přesně to samé. Zařadilo to jen na kraj zubů a vyskočilo.

Předchozí příspěvek | adresa příspěvku
Připojit reakci
      
host - 202.123 (?), 17.11.2009 10:29

Zde máte příručku k malotraktoru T-4K-10-C

Předchozí příspěvek | adresa příspěvku
Připojit reakci
   
host - 46.149 (?), 26.4.2008 21:08
Zdravím všechny nadšence malotraktrů... Nemáte někdo brožurku či manuál k údržbě malotraktoru T4K10?? A chci se optat, jestli je veliký rozdíl údržby mezi T4K10 a T4K14?? Zdraví, nadšence malotraktorista Zdenda, díky, dddelo@seznam.cz
Předchozí příspěvek | adresa příspěvku
Připojit reakci
      
host - 73.191 (?), 1.5.2008 19:33

Zdravím. Ja mám tk 10 r.v.68, a manuál sem k tomu dostal na tk 14 vydaný 73. Jednou sem ho nemohl najít tak sem koupil další, který je z roku 90, a je to skoro stejné. Nevím jestli je přímo manuál na tk10, ale měl sem jednou pujčenou knížku na motor tk10-12 od výrobce, ale musel sem ji vrátit. Asi i pro ně je to vzácnost. Dnes se ještě manuál na tk14 dá určitě koupit, but u výrobce nebo i v nějakém servisu. Základní informace o udržbé se tam dají najít. Většina dílu je stejná. Mějte se. Franta.

Předchozí příspěvek | adresa příspěvku
Připojit reakci
         
marhalu - (8) - 57.109 (?), 4.5.2008 17:56

Ja jsem si ji stahnul z www.nasetraktory.cz (www.nasetraktory.com/forum/viewtopic.php)

Ale jinak se da koupit na inzerat za 400,-. Ted presne nevim kde.Chce to pohledat

Předchozí příspěvek | adresa příspěvku
Připojit reakci
            
host - 73.191 (?), 18.5.2008 8:40

Tak co pánové, jak vám šlapou stroje. Mě tet blbne dobíjení, mám ho ze škodovky, a asi to není dobrá volba. Odchází mi rele. Koupil sem nové v unoru a je zase po něm. Zapojené to mám podle knížky, a pořát to zlobí. Asi tomu vadí vybrace nebo co. To rele sem reklamoval, a mám přijed do servisu na proměření.asi vyměním alternátor s něčeho jiného. Mám tet v plánu jezdit do lesa na dřevo, tak to musí šlapat. Od března sem začal jezdit na řepkový olej, zatím to míchám s naftou ale znám borce co jezdí v nákladáku několik let na čistý, a v pohodě. Startuje i táhne stejně. V zimě to použít nepujde, ale přes leto proč ne, když je za poloviční cenu. Tak se mějte. Franta.

Předchozí příspěvek | adresa příspěvku
Připojit reakci
Pokračování této diskuze (další příspěvky)  |  <  11,  12,  13,  14,  15  >   
zahrada.cz
DŮMACHALUPA.cz
Nářadí pro průklest vysokých stromů25.4.2024
Nářadí pro průklest vysokých stromů25.4.2024
Nářadí pro průklest vysokých stromů24.4.2024
Nářadí pro průklest vysokých stromů24.4.2024
Nářadí pro průklest vysokých stromů23.4.2024
Nářadí pro průklest vysokých stromů23.4.2024
Další příspěvky > 
O nás | Reklama | Podmínky užívání | Kontakty
(c) Lupo Media s.r.o. 2001 - 2024
DŮMACHALUPA.cz
statistika