Tera Vari - karburátor Jikov



   Předchozí příspěvky  |  1,  2,  3   
                     
host - 178.235 (?) 
28.12.2015 8:21
Máte správně zavěšnou pružinu uvniř motoru? Jsou tam pro ni dva otvory. AB
Předchozí příspěvek | adresa příspěvku
Připojit reakci   
stavba, energie, topení, paliva, voda a odpady, sítě, interiér a dílna
                     
host - 244.227 (?), 28.12.2015 15:42
V otvoru nejvice zleva je tahlo hned vedle toho napravo je pruzina zavesena melo by to tak byt
Předchozí příspěvek | adresa příspěvku
Připojit reakci
   
Bundus - (1) - 78.108 (?), 10.3.2018 5:27

Ten poblém jsem řešil týden.Po GO motoru nereagovala páčka plynu.Všechno na pohled fungovalo, ale při pohybu páčky plynu zůstaly otáčky stále volnoběžné.Když už jsem vyzkoušel všechny rady, tak mě napadlo vyháknout lanko plynu z karburátoru a nastartovat.Po nastartování a ručním přidání u karburátoru vše fungovalo jak má.Chyba byla v nastavení délky lanka plynu.Klapka zůstala trochu pootevřená a to byl celý problém.Od té toby vše O.K.

Předchozí příspěvek | adresa příspěvku
Připojit reakci
      
host - 67.248 (?), 15.5.2020 13:43

 Zdravím zdědil jsem po dědovi starou teru typ MJ-5 rok 72 špatně startuje a když chytne tam neudrží otáčky vysloveně se dusi a střílí do vývuku má nekdo prosím nejaké zkušenosti nebo rady? Díky Radek

Předchozí příspěvek | adresa příspěvku
Připojit reakci
         
host - 214.83 (?), 3.5.2023 16:47

strelba do vyfuku je neskory zapal, skuste skontrolovat predzapal, ma to odtrhnut kontakt chvilku pred hornou uvratou

Předchozí příspěvek | adresa příspěvku
Připojit reakci
            
host - 89.197 (?), 3.5.2023 16:51

Nebo také chudou směs..

Předchozí příspěvek | adresa příspěvku
Připojit reakci
   
host - 214.83 (?), 3.5.2023 16:55

ano, konstrukter sa snazil stvorit dokonalejsi regulaci, ale nepovedlo se... na motorke drzime plyn rukou a ak sa meni zataz motora, kvalita vzduch atd... doregulujeme rucne, tuto u terra vari robi atd... plyn nie je plyn... je to iba doraz... vrchol plynu, obmedzuje to ten regulator s ventilatorom motora... od prudu chladiaceho vzdychu sa pretlakom otvara klapka prietok vzdychu... a ta reguluje tu pravu stranu... teda skutocny plyn... a toto je nedonolale riadenie... tak darmo pridate plyn, ked ono to nevladze... bud je uz nechodi lahko, alebo ta pruzinka je nevladna... darmo si nastavite polohy 1,2,3...alebo zaves pruzinky v hrebeni... asi to nebolo dokonale ani ako novinka vo vyrobe... kedze je tam ten hreben, ako servoriadenie je to jedno z najhorsich ake som videl...

Předchozí příspěvek | adresa příspěvku
Připojit reakci
1,  2,  3   
zahrada.cz
O nás | Reklama | Podmínky užívání | Kontakty
(c) Lupo Media s.r.o. 2001 - 2024
DŮMACHALUPA.cz
statistika