Tak už to je tady - iTEST - farm.



Chemický Alí - Diamantový Zahrádkář .Diamantový Zahrádkář. (1247) - 7.210 (?)
24.9.2009 17:17

A tak je to se vším!"Objektivní"  testy se provádějí následovně - objednej u nás opakovaně hodně inzertní plochy a testy  dopadnou dobře

Umístění příspěvku v diskuzi
Připojit reakci

stavba, energie, topení, paliva, voda a odpady, sítě, interiér a dílna
Stránky: 1,  2,  3,  4   
RadekB - Diamantový Zahrádkář .Diamantový Zahrádkář. (1424) - 21.230 (?), 24.9.2009 13:49, zobrazeno: 33625x

Tak nám zase tým "odborníků" připravil SUPER test. Být majitelem jakékoliv vyhlášené značky, zahodím firmu i s rukama a jdu se stydět na severní pól!!!

Už první odstavec "Délka záruky", hovoří za vše!  Vítěz testu Hitachi, mimochodem zcela evidentní Číňan, nadchne svou cenou (20 151,- Kč), kdo skončil s " výborným poměrem cena/výkon" asi psát ani nemusím. Zajímavostí je, že si iTEST počkal na "mimořádnou slevu" jinak předražených pil a místo běžných 13 590,- Kč, uvedl akční! Jak je vidět odbornost testujících se nezměnila. :-((

Adresa příspěvku
Připojit reakci
   
andy.wise - Zlatý Zahrádkář .Zlatý Zahrádkář. (585) - 220.250 (?), 24.9.2009 14:03

Radku, on se vám Gl nepřiznal? Metodiku testu vymýšlel on. Důkazem budiž, že ji zde přesně popsal v jednom thredu, a jak řekl, tak se i stalo. Vítězem je něco, pro co se naohýbají podmínky testování, přičemž oleomac má skoro ty samé parametry, ale stojí polovinu.

Předchozí příspěvek | adresa příspěvku
Připojit reakci
      
RadekB - Diamantový Zahrádkář .Diamantový Zahrádkář. (1424) - 21.230 (?), 24.9.2009 14:21

Ne Andy, dost mne překvapil! Vítězem nemůže být O.M., z jednoduchého důvodu, to už by byla otevřená reklama a tlouklo by to do očí daleko více! Docela rád bych si s Gl. popovídal osobně, je li to ten odborník co má velké zkušenosti s řezáním dřeva. :-(  Nic ve zlém Gl. :-)

Předchozí příspěvek | adresa příspěvku
Připojit reakci
         
host - 90.168 (?), 24.9.2009 14:44

Ale houby, jen jsem si tipnul výsledek itestu a Andy si teď dělá srandičky.

Že já hlupák místo slabé Dolmarky nekoupil radši OM ;-) Mimochodem Solo je taky pěknej krám :-D   PS: Za zkušeného odborníka na řezání dřeva se nepovažuju ani náhodou! ;-)  Na osobní popovídání to máme bohužel trošku z ruky..   Gl.

Předchozí příspěvek | adresa příspěvku
Připojit reakci
   
host - 213.94 (?), 24.9.2009 14:26

Nepochopím, proč se v Husqvarně a Stihlu nepodívají, jak vypadá pořádná pila u Bédi Trávníčka a pořád vyrábějí ty klumpy, se kterými se nadá dělat :-)))

Předchozí příspěvek | adresa příspěvku
Připojit reakci
      
host - 114.79 (?), 24.9.2009 16:51

Mě by zajímalo s jakým řetězem a jak provoděli ten podélný řez. Protože sám jsem majitelem HQ 445 a přesto, že mám na podélné řezání řetěz k tomu určený, tak nechtěje se zdržovat přehazováním řetězu (protože na přesnosti mi nesešlo) jsem ořezal kládu cca 2m do hranolu 20 x 20 cm za 10 minut včetně otáční a zapření klády. Podélný Řez jsem prováděl v ruce bez použití přípravků k tomu určených. Pila se nedusila a evidentně neměla s tímto úkonem problém. Tak by mne moc zajímalo jak to ti laici dělali. škoda, že je ještě nenapadlo k tomu udělat Home video.

Předchozí příspěvek | adresa příspěvku
Připojit reakci
      
host - 118.44 (?), 24.9.2009 16:54

Píšou tam že v loňských testech se dolmar ps-500 umístil lépe, já to na těch jejich slavných stránkách nemůžu najít -viděli jste někdo ten test nebo už na nich nechávají jen to co se jim hodí, a nebo už neví ani co píšou?

Předchozí příspěvek | adresa příspěvku
Připojit reakci
      
Chemický Alí - Diamantový Zahrádkář .Diamantový Zahrádkář. (1247) - 7.210 (?), 24.9.2009 17:17

A tak je to se vším!"Objektivní"  testy se provádějí následovně - objednej u nás opakovaně hodně inzertní plochy a testy  dopadnou dobře

Předchozí příspěvek | adresa příspěvku
Připojit reakci
         
host - 118.44 (?), 24.9.2009 17:55

Jestli ten test s ps-500 opravdu neexistuje, tak bych to viděl tak že ps-500 loni zkoušeli a zjistili že je o moc lepší ne oleo-mac apod, a proto se rozhodli ji tam radši nedávat a dali tam radši starší dolmar ps-400.A letos tam raději taky dali starší verzi dolmar 111,pro jistotu, a porovnávají to s top pilama oleo -mac .Asi se některý redaktor nechtěně prokecl že ji testovali, ale je to jen moje hypotéza 

Předchozí příspěvek | adresa příspěvku
Připojit reakci
            
host - 58.160 (?), 24.9.2009 18:25

naprosto neobjektivní test plný nesmyslných blábolů. Nic víc se na to nedá říct.

Předchozí příspěvek | adresa příspěvku
Připojit reakci
Pokračování této diskuze (další příspěvky)  |  1,  2,  3,  4   
zahrada.cz
DŮMACHALUPA.cz
Propojení dvou topení17.3.2024
Propojení dvou topení16.3.2024
Zapalování Husqvarna 40 nehází jiskru13.3.2024
Propojení dvou topení11.3.2024
Propojení dvou topení11.3.2024
Propojení dvou topení11.3.2024
Další příspěvky > 
Informace o serveru | Reklama | Podmínky užívání | Kontakty
(c) Lupo Media s.r.o. 2001 - 2024
DŮMACHALUPA.cz
statistika