Tak už to je tady - iTEST - farm.



   Předchozí příspěvky  |  1,  2,  3,  4   
            
xxxfido - (4) - 48.252 (?) 
24.9.2009 18:28

no že jsem si nekoupil pilu od Béďi Travy, ale obyčejnou Solo... Biju se do hlavy.  

Předchozí příspěvek | adresa příspěvku
Připojit reakci   
stavba, energie, topení, paliva, voda a odpady, sítě, interiér a dílna
            
Jao - (28) - 116.193 (?), 24.9.2009 18:31

Mohol by mi prosím niekto vysvetliť, čo znamená predpredajná príprava píly a keď je tak dôležitá, ako môže vyhrať v teste kúpa v e-shope? Ďakujem za vysvetlenie. Jan K.

Předchozí příspěvek | adresa příspěvku
Připojit reakci
               
host - 118.44 (?), 24.9.2009 18:58

Předprodejní příprava je důležitá asi pro toho kdo těmto strojům moc nerozumí a má strach do nich zasahovat, ale jsou lidé i tací což jim nevadí že pilu dostanou v krabici a musí si ji složit a popřípadě seřídit sami a berou to jako samozřejmost, ale musí tomu trochu rozumět v tom je ten rozdíl. Vyhrát může pila ta i ta druhá pokud je seřízená od výrobce.

Předchozí příspěvek | adresa příspěvku
Připojit reakci
               
host - 58.160 (?), 24.9.2009 18:59

Ale jeden z kolegů nademnou má naprostou pravdu. Na 100% se prokecli že testovali Dolmar PS 500!!! Kdyby ji postavili proti Oleomacu a jiným pilám, Mountfieldu by zbyly oči pro pláč. PS 500 vlastníme s otcem a je to neuvěřitelně precizně zpracovaná pila, startuje jak drak a o jedovatosti ani nemluvě. Stačilo by tyto dvě značky a modely srovnatelného objemu postavit proti sobě v dlouhodobém testu a je jasno.

Stiga propadla s modelem 510 - další nesmysl. Proč by většina výrobců používalo motory Mitsubishi, když by to měly být šmejdy? Toto je navíc starší model, novější 522 má řadu vylepšení a myslím že by zapadla mezi osvědčené značky

Předchozí příspěvek | adresa příspěvku
Připojit reakci
                  
host - 120.31 (?), 24.9.2009 19:56

K tomu testu bych řekl asi toto, jestli paní Kábová vaří stejně jako testuje, tak k ní na oběd teda nepůjdu ani za nic.

Předchozí příspěvek | adresa příspěvku
Připojit reakci
                     
host - 118.44 (?), 24.9.2009 20:37

Proto lidi nevěřte nějakým bulvárním plátkům ale zkušenostem značkových harcovníků a nebo zkušenostem svojim já jsem také když mi přišla pila ps -500 stál při rozbalení balíku v úžasu jak je krásně propracovaná a ještě lepší na mě zanechala dojem když jsem s ní zkusil říznout do dřeva, ale to si musí vyzkoušet každý sám, když budu někoho přesvědčovat tak si bude myslet že je to reklama.

Předchozí příspěvek | adresa příspěvku
Připojit reakci
                     
J.S. - Diamantový Zahrádkář .Diamantový Zahrádkář. (3388) - 213.141 (?), 24.9.2009 21:19

Zde jsou pro porovnání výsledky testu z Německa. I zde jsou mladší a starší modely, ale dle aktuálních modelů tehdy v prodeji. To ostatní jsem smazal, neboť mě zajímají technická data a ne reklamy.

Test profi pil
Test profi pil
Test farm pil
Test farm pil
Předchozí příspěvek | adresa příspěvku
Připojit reakci
                     
host - 58.160 (?), 25.9.2009 7:30

Teda dámy a pánové, před německou metodikou smekám. Dolmar se opět projevil jako jedna z nej značek na pily. Krom nízké měrné spotřeby paliva a měrné hmotnosti poskytují jejich motory vysoký točivý moment v nižších otáčkách než ostatní.

Víte někdo, co to je za značku Shindaiwa, uvedenou mezi profi pilami?

Předchozí příspěvek | adresa příspěvku
Připojit reakci
                     
host - 210.251 (?), 25.9.2009 8:00

Jestli to náhodou nebude tím, že Dolmar má opravdu dobré motory ;-) Kdo nevěří, může si ten motor hodit na brzdu a přeměřit sám - tohle jsou snadno ověřitelné údaje.  Vůbec nepochybuju o tom, že pokud by v tom testu např. Stihlu ubrali a Dolmaru přidali, tak že by jim to v Německu prošlo.   Gl.

Předchozí příspěvek | adresa příspěvku
Připojit reakci
                     
host - 118.44 (?), 26.9.2009 17:46

Dolmar jsou fakt perfektní mašinky stále ještě hrají na kvalitu ,podle těchto testů profi pil má ps 5000 max kroutící moment 3,09 což se mi nezdá o moc víc než farm dolmar ps-500 která má 2,9,někde píšou u ps-5000- 3,2 tak pravda bude asi někde uprostřed.

Předchozí příspěvek | adresa příspěvku
Připojit reakci
Pokračování této diskuze (další příspěvky)  |  1,  2,  3,  4   
zahrada.cz
DŮMACHALUPA.cz
Po zateplení domu problém s hlodavci na půdě -> jak jim zamezit lézt mezi polystyrenem a hrubou?28.4.2024
Nářadí pro průklest vysokých stromů25.4.2024
Nářadí pro průklest vysokých stromů25.4.2024
Nářadí pro průklest vysokých stromů24.4.2024
Nářadí pro průklest vysokých stromů24.4.2024
Nářadí pro průklest vysokých stromů23.4.2024
Další příspěvky > 
O nás | Reklama | Podmínky užívání | Kontakty
(c) Lupo Media s.r.o. 2001 - 2024
DŮMACHALUPA.cz
statistika