Stihl



host - 156.208 (?)
26.4.2009 19:44

pro mě to není žádná ptákovina. Pilu si kupuji na delší dobu a né že ji budu mít na pár let. Když bude v nabídce nástupce MS250 tak je to pro mě jasný faforit. Řežu ročně cca.20m dřeva na topení a plus kutilství kolem rod. domu a občas tesařství. 

Zdeněk

Umístění příspěvku v diskuzi
Připojit reakci

stavba, energie, topení, paliva, voda a odpady, sítě, interiér a dílna
Stránky: 1,  2   
host - 156.208 (?), 25.4.2009 20:24, zobrazeno: 10099x

Zdravím všechny.

Nevíte někdo jestli STIHL nebude modernizovat pily MS 250? Byl jsem v prodejně se podívat a líbila se mi i MS 211. Má lepši antivibrační systém a nový motor ale pro mé potřeby je slabá.  Všiml jsem si že je už předělaná MS 180 na MS181. Tak teď   váhám jestli nemám počkat s koupi pilou MS250 když teď začali dělat lepší a modernější. Neříkám že je MS250 špatná spíš naopak ale je to zastaralý model.  Já na ni tak nepospíchám že bych jsi počkal na novy model jestli bude. Díky za informace.  

zdeněk

Adresa příspěvku
Připojit reakci
   
Martin. - (4) - 254.218 (?), 25.4.2009 22:35

Těžko říct. Zkuste zavolat přímo do Stihlu, na jejich stránkách je telefon. Otázkou je, jestli vám to řeknou..

Předchozí příspěvek | adresa příspěvku
Připojit reakci
      
J.S. - Diamantový Zahrádkář .Diamantový Zahrádkář. (3388) - 213.141 (?), 26.4.2009 9:57

Zatím to vypadá na novou MS 362, spekulovalo se o MS 261, ale co dříve udělá radost příznivcům značky Stihl záleží na samotném výrobci.

Předchozí příspěvek | adresa příspěvku
Připojit reakci
         
Jani - Stříbrný Zahrádkář .Stříbrný Zahrádkář. (116) - 83.1 (?), 26.4.2009 12:59

 Ja som napríklad pomerne konzervatívny, mne sa páčia staršie overené stroje.Nechápte ma zle, ale každý stroja každá technológia musí dozrieť ku svojmu optimu.Všetky nové stroje musia prejsť skúškami a testami.V laboratóriách a skúšobnej prevádzke sa nemusia prejaviť všetky neduhy kroré daný stroj má.Je niečo iné keď niečo testuje skúsený človek a niečo iné keď dostáva na frak poddimenzovaný stroj u svojho majiteľa.Viď napríklad napínanie na H235.Podľa mňa je v poriadku, akurát neznesie hrubé zaobchádzanie.Čiže preložené do slovenčiny, ja by som si vybral osvedčenú 250 ako uplne novú 251.

Předchozí příspěvek | adresa příspěvku
Připojit reakci
            
J.S. - Diamantový Zahrádkář .Diamantový Zahrádkář. (3388) - 213.141 (?), 26.4.2009 14:08

Ano, ale jak jistě víte, tak každý nový přístroj je předán servisům a prodejcům, aby si jej vyzkoušeli a vyjádřili se k jeho přednostem i záporům. Tito lidé jsou podstatně kritičtější k jakémukoliv nedostatku, a to jak z pohledu obsluhy, tak z pohledu oprav. Já vždy prosazuji, aby si každý přečetl před použitím návod. Není to jen návod co je třeba znát a umět, ale v návodu je to základní, co je třeba, aby obsluha bezpodmínečně znala a respektovala. Potom se můžeme bavit o výrazech blbuvzdornost, neboť to je horší výraz pro toho, kdo nezná něco, co dělá. Takový člověk snadno něco poškodí, nebo pokazí, přitom návod bylo to první, co někam založil a už vůbec jej nehodlá číst. V opravně všem vynadá a nakonec, když mu to na rovinu řekne více lidí, tak si najde důvod ve značce. Ale to nepomůže, pokud se jeho přístup nezmění. Jinak je to cesta k tomu, že na peníze každý slyší a ti rozumnější pochopí, že za chyby se platí. 

Předchozí příspěvek | adresa příspěvku
Připojit reakci
               
Jani - Stříbrný Zahrádkář .Stříbrný Zahrádkář. (116) - 83.1 (?), 26.4.2009 14:23

 Návod, čo to je.Keď všetko sklame, pozrieme do návodu. Nňa mnohokrát ani vo sne nenapadne čo dokáže niekto robiť z týmito strojmi.A ked´ma to nenapadne tak to neviem ani vyskúšať.A nakoniec som ja ten najväčší blbec že 210 nevydržala pozdlžny rez na 6m hranole

Předchozí příspěvek | adresa příspěvku
Připojit reakci
               
host - 141.153 (?), 26.4.2009 17:42

156.208 a kolik času a práce s tou pilou uděláš???že tady řešíš takový ptákoviny.

Předchozí příspěvek | adresa příspěvku
Připojit reakci
                  
host - 156.208 (?), 26.4.2009 19:44

pro mě to není žádná ptákovina. Pilu si kupuji na delší dobu a né že ji budu mít na pár let. Když bude v nabídce nástupce MS250 tak je to pro mě jasný faforit. Řežu ročně cca.20m dřeva na topení a plus kutilství kolem rod. domu a občas tesařství. 

Zdeněk

Předchozí příspěvek | adresa příspěvku
Připojit reakci
                     
host - 141.153 (?), 27.4.2009 8:21
A co když si pilu půjdeš koupit a zase bude novější typ v nabídce v řádu do dvou měsíců???To zase budeš čekat???A pak zase to samý kolečko a najednou zjistíš že je ti 90let a pilu nemáš... Zamysli se co se dá tak světobornýho na pile je ště vylepšit... Ty kutile..
Předchozí příspěvek | adresa příspěvku
Připojit reakci
                     
host - 156.208 (?), 27.4.2009 19:45

antivybrační systém např.  amotor 2-mix což MS250 nemá

Předchozí příspěvek | adresa příspěvku
Připojit reakci
Pokračování této diskuze (další příspěvky)  |  1,  2   
zahrada.cz
DŮMACHALUPA.cz
Po zateplení domu problém s hlodavci na půdě -> jak jim zamezit lézt mezi polystyrenem a hrubou?0:08
Úprava vody magnetickým polem29.4.2024
Po zateplení domu problém s hlodavci na půdě -> jak jim zamezit lézt mezi polystyrenem a hrubou?29.4.2024
Po zateplení domu problém s hlodavci na půdě -> jak jim zamezit lézt mezi polystyrenem a hrubou?28.4.2024
Nářadí pro průklest vysokých stromů25.4.2024
Nářadí pro průklest vysokých stromů25.4.2024
Další příspěvky > 
O nás | Reklama | Podmínky užívání | Kontakty
(c) Lupo Media s.r.o. 2001 - 2024
DŮMACHALUPA.cz
statistika