Stiga Turbo 50 S



host - 40.65 (?)
17.6.2010 21:23

Dobrý deň.

Aký motor od briggsa ste zvolili? Uvažujem tiež o turbo 50 s.Typ 675 alebo 650.Zíde sa tých pár Nm naviac? Ďakujem.

Umístění příspěvku v diskuzi
Připojit reakci

stavba, energie, topení, paliva, voda a odpady, sítě, interiér a dílna
   Předchozí příspěvky  |  1,  2   
                     
Bejbin - (9) - 236.98 (?), 25.5.2010 18:34

Dobrý den

Dvůr a před domem (což je taky zhruba dobrých 500m) jsem sekal i křoviňákem často, ale ta zadní zahrada, kde jsou ty fotky, trvala přes tři hodiny a další hodiny trvalo hrabání, což se mi tak často dělat nechtělo. Ale teď to snad přes sezonů zvládnu každý týden...:-)

Předchozí příspěvek | adresa příspěvku
Připojit reakci
                     
Bejbin - (9) - 236.98 (?), 25.5.2010 18:31

Dobrý den

No ta 48 má menší koš a na tu konstrukci Combi jsem nesehlal dostatečné reference (nemyslím, že by byla špatná - ale je to poměrně novinka, tak mě v servisech nedokázali říct dlouhodobé zkušenosti), ale hlavně jsem nechtěl ocelový podvozek. Uvažoval jsem mezi pozinkem a hliníkem, ale nakonec jsem se rozhodl pro hliník i kvůli tomu, že v části zahrady mám dost nerovností a krtinců a hliníkový odlitek má větší torzní tuhost.

Předchozí příspěvek | adresa příspěvku
Připojit reakci
                  
Bejbin - (9) - 236.98 (?), 25.5.2010 18:25

Dobrý den

Vybral jsem si hlinikovou konstrukci proto, ze se sekackou prejiždím i před chalupu a občas zavadím o nerovnosti v kolem domu, takže i pozink by se mohl časem prodřít a začít rezivět.

No a pak jsem se rozhodl pro tento motor po dlouhe debatě s prodejcem. Uvažoval jsem také o Hondě, ale byl jsem ujištěn, že výhodu Hondy (tlakové mazání) nevyužiji, protože mám pozemek víceméně v rovině a tudíž za ty peníze zvítězil Brix...

Předchozí příspěvek | adresa příspěvku
Připojit reakci
                     
host - 40.65 (?), 17.6.2010 21:23

Dobrý deň.

Aký motor od briggsa ste zvolili? Uvažujem tiež o turbo 50 s.Typ 675 alebo 650.Zíde sa tých pár Nm naviac? Ďakujem.

Předchozí příspěvek | adresa příspěvku
Připojit reakci
                     
host - 167.185 (?), 22.6.2010 8:26

Tak jsem taky zakoupil Turbo 50S a spokojenost, všechno je popsané výše. Mám pocit že se dělá jenom s motorem 675. Nm nepotřebujete pokud ji používáte předpisově na to co se má. Pokud po ní ale chcete sekat první trávu až v červnu, nebo mulčovat více než 40% délky trávníku a ještě s tím moc neumíte zacházet - jako já - pak se každý Nm zíde. Když už jenom ladíte green, potom třeba můžete - při rezervě výkonu - i ubrat plyn + hlučnost + zpomalit pojezd.  Patnik

Předchozí příspěvek | adresa příspěvku
Připojit reakci
                     
Bejbin - (9) - 236.98 (?), 23.6.2010 9:34

Dobrý den

Na sekačce mám motor Briggs 675...

Předchozí příspěvek | adresa příspěvku
Připojit reakci
1,  2   
zahrada.cz
DŮMACHALUPA.cz
Po zateplení domu problém s hlodavci na půdě -> jak jim zamezit lézt mezi polystyrenem a hrubou?0:08
Úprava vody magnetickým polem29.4.2024
Po zateplení domu problém s hlodavci na půdě -> jak jim zamezit lézt mezi polystyrenem a hrubou?29.4.2024
Po zateplení domu problém s hlodavci na půdě -> jak jim zamezit lézt mezi polystyrenem a hrubou?28.4.2024
Nářadí pro průklest vysokých stromů25.4.2024
Nářadí pro průklest vysokých stromů25.4.2024
Další příspěvky > 
O nás | Reklama | Podmínky užívání | Kontakty
(c) Lupo Media s.r.o. 2001 - 2024
DŮMACHALUPA.cz
statistika