Štěpkovač Powersilent 2800



host - 56.46 (?)
26.9.2017 8:11
Na štěpkovači z Mf Power... 2800 mám zatim během 3 sezon naštěpkováno cca 200 plnych rašlových pytlu štěpky. Štěpku dávám jak jako mulč tak i na topení. Ke štěpkovači tolik.Na stříhací siloválec jsou jako ložiska použita litinova pouzdra takže doporučuju při větší zátěži tato pouzdra-bixy jednou za čas promazat.Je to jednoduché není se čeho bát. Převodovka je planetová, tu jsem si pro klid v duši taky naplnil dobrou vazelinou. A štěpkovač jede celou dobu bez zadrhele. Tenoučke haluzky do 5mm jen přelame co 2cm, ale hrubši už krouha na kousky. Vřele doporučuju použit pořádnou prodlužku, ideal 3x2.5mm2 Jakmile použijete slabši tak to na hrubych větvich poznáte, stroj zasekáva, což je při odběru 2800W a tenkém přivodu pochopitelné. Tohle plati pro všechny silné elektrické stroje. Za mně mohu doporučit.
Umístění příspěvku v diskuzi
Připojit reakci

stavba, energie, topení, paliva, voda a odpady, sítě, interiér a dílna
host - 226.62 (?), 21.9.2017 10:27, zobrazeno: 5598x

Hodlám koupit štěpkovač Powersilent 2800, máto někdo s ním zkušenosti, či zvoliti jiný do 5000Kč?

díky Lucas

Adresa příspěvku
Připojit reakci
   
host - 36.152 (?), 21.9.2017 21:45
Do této částky lepší nekoupíte, jen jiný princip.Mám stejný od jiné značky-pomalu rotující fréza dělí větve vůči hliníkové desce, která se z boku seřizuje tak, že se posouvá, dokud nezačnou padat hliníkové třísky.Má to zpětný chod pro uvolnění, osobně ho používám pro čištění(pootáčení frézy)před nakonzervováním sprejem před uskladněním.Výhoda samovtahovatelnost, méňě hlučný(jde s ním žvýkat i v neděli).Nevýhody: nemá rád čerstvé listí(např.z vrby),ucpe se fréza.Buď kombinovat větvě, nebo nechat opadat na kupě.Ideální vsunování okleštěných větví bez bočních výhonků.Určitě k výbavě zpřevodované nůžky do 4cm, např. fiskars.Určitě jsou další recenze i na heuréce, nebo ukázky práce na YouTube, aby nedošlo ke zklamání.
Předchozí příspěvek | adresa příspěvku
Připojit reakci
      
host - 146.58 (?), 23.9.2017 14:43

Zrovna mám takový rozebrány na stole.Udělal hromady štěpky, ale nějaký dement dal na spoj elmotor-prevodovka šroubky M6x20,ačkoli tam je místo na M6x40! takže se vytrhli.Tedy stroj dobrý, ale doporučují do dělat.

Předchozí příspěvek | adresa příspěvku
Připojit reakci
   
host - 251.121 (?), 25.9.2017 22:56

radeji VARES SHARK ale jde o drtič takze bez samovtahovani vetvi ale zatoje to cesky vyrobek který vydrzí zadny plast

Předchozí příspěvek | adresa příspěvku
Připojit reakci
      
host - 56.46 (?), 26.9.2017 8:11
Na štěpkovači z Mf Power... 2800 mám zatim během 3 sezon naštěpkováno cca 200 plnych rašlových pytlu štěpky. Štěpku dávám jak jako mulč tak i na topení. Ke štěpkovači tolik.Na stříhací siloválec jsou jako ložiska použita litinova pouzdra takže doporučuju při větší zátěži tato pouzdra-bixy jednou za čas promazat.Je to jednoduché není se čeho bát. Převodovka je planetová, tu jsem si pro klid v duši taky naplnil dobrou vazelinou. A štěpkovač jede celou dobu bez zadrhele. Tenoučke haluzky do 5mm jen přelame co 2cm, ale hrubši už krouha na kousky. Vřele doporučuju použit pořádnou prodlužku, ideal 3x2.5mm2 Jakmile použijete slabši tak to na hrubych větvich poznáte, stroj zasekáva, což je při odběru 2800W a tenkém přivodu pochopitelné. Tohle plati pro všechny silné elektrické stroje. Za mně mohu doporučit.
Předchozí příspěvek | adresa příspěvku
Připojit reakci
zahrada.cz
DŮMACHALUPA.cz
Propojení dvou topení17.3.2024
Propojení dvou topení16.3.2024
Zapalování Husqvarna 40 nehází jiskru13.3.2024
Propojení dvou topení11.3.2024
Propojení dvou topení11.3.2024
Propojení dvou topení11.3.2024
Další příspěvky > 
Informace o serveru | Reklama | Podmínky užívání | Kontakty
(c) Lupo Media s.r.o. 2001 - 2024
DŮMACHALUPA.cz
statistika