Benzinová sekačka NGP SP514HW



host - 178.246 (?)
28.4.2011 20:12

zdravým taky jsem koupil sekačku NGP tak jsem zvědavý jek bude sloužit.

Umístění příspěvku v diskuzi
Připojit reakci

stavba, energie, topení, paliva, voda a odpady, sítě, interiér a dílna
Stránky: 1,  2,  3   
host - 89.42 (?), 2.5.2010 16:55, zobrazeno: 53068x

Dobrý den, přemýšlím o koupi této sekačky v Obi. Motor 139 ccm o výkonu 2,6 kW/3,5 HP, centrální nastavení výšky sečení 20–60mm, dvojitý filtr, ocelový podvozek, kuličková ložiska, mulčovací klín, možnost bočního výhozu, ergonomické soft držadlo, záběr  50 cm, sběrný koš 60 l, náhradní nůž navíc. Cena 5999,- Kč. Nemáte někdo zkušenost? Díky

Adresa příspěvku
Připojit reakci
   
Karlíček - (17) - 64.242 (?), 2.5.2010 17:01

na můj vkus 2,6 kW/3,5 HP, moc slabý výkon

Předchozí příspěvek | adresa příspěvku
Připojit reakci
      
host - 15.114 (?), 2.5.2010 18:08

Nejde ani o to že to je čínan, ale o to kdo Vám zaručí servis s ND až to OBI přestane prodávat. Což u řetězců jako je OBI je otázka max jednoho roku a pak model vyřadí. Povinnost dodávat ND totiž nikde není právně zaručena A přeci jen to nějakou korunu stojí takže bych se podíval u odborníků.

Předchozí příspěvek | adresa příspěvku
Připojit reakci
         
Standam - Stříbrný Zahrádkář .Stříbrný Zahrádkář. (471) - 128.254 (?), 2.5.2010 18:17

Zdravim, s takovou výbavou a za tu cenu berte, záruční doba je daná, a co dneska není vyrobeno v Asii. 3,5 HP je pro tyto sekačky standartní výkon pokud si nenecháte vyrůst trávu po kolena, u Bédi Trávníčka by stála dvojnásobek. Standa.

Předchozí příspěvek | adresa příspěvku
Připojit reakci
            
host - 118.44 (?), 2.5.2010 19:17
Já mám sice B.S sekačku od Bédi ale švagr si koupil sekačku no name madein china v baumaxu taky jsem si myslel na jednu sezonu to možná vydrží.Ale porovnávali jsme kdysi výkon jsou skoro stejného výkonu já když vjedu do 15cm trávy tak se B.S začíná dusit a musím velice zpomalit s tou jeho no name jsme zkoušeli i půlmetrovou trávu místo křoviňáku a v pohodě to brala a už ji má čtvrtým rokem bez ztráty květinky tak nevím jestli je to náhoda nebo je to běžný standart.V každém případě jak píše Stanislav máte 2roky záruku, a za tu cenu.
Předchozí příspěvek | adresa příspěvku
Připojit reakci
            
Roxteedy - Stříbrný Zahrádkář .Stříbrný Zahrádkář. (143) - 242.192 (?), 3.5.2010 11:52

3,5HP na 50cm záběr? A ještě mulčování? To tedy rozhodně není standardní výkon. Ne že by to nešlo, ale je to fakt na sekání každý týden. A to nesmí moc pršet 

Podle toho co píšeš by mi tam skutečně vadil nízký výkon.

No a pak samozřejmě princip fungování hypru. Ano, záruka tam je. Ale pokud se objeví závada neuznaná na záruku, máš velkou šanci, že půjdeš s penězma pro novou 

Být Tebou, jdu do zavedeného obchodu s kvalitním servisem. A koupím klidně levného číňana, kterého mi doporučí.

Předchozí příspěvek | adresa příspěvku
Připojit reakci
               
host - 178.246 (?), 28.4.2011 20:12

zdravým taky jsem koupil sekačku NGP tak jsem zvědavý jek bude sloužit.

Předchozí příspěvek | adresa příspěvku
Připojit reakci
   
Roxteedy - Stříbrný Zahrádkář .Stříbrný Zahrádkář. (143) - 242.192 (?), 3.5.2010 13:00

Být tebou, koupím raději v pořádným obchodě se servisem HECHT 546 pokud chceš levnou 5-6tis) a nebo 551(9-10tis) pokud chceš pořádnou sekačku.

Hecht je značka která tahá ze světa mašiny rozumný kvality a hlavně!!! má k nim servis a ND

Na té sekačce z OBI nevidim nic výhodnýho...

Předchozí příspěvek | adresa příspěvku
Připojit reakci
      
host - 57.130 (?), 8.5.2010 11:33

Tak zrovna Hecht bych tedy nedoporučoval, znám obě čínské továrny osobně a rozhodně tedy výrobky NGP jsou na vyšší úrovni, ale kupovat si jí v OBI, tak to rozhodně nedoporučuji hlavně kvůli dostupnosti náhradních dílů a záručního servisu, co je Vám platné, že máte dvouletou záruku, když jí prakticky nemáte, kde uplatnit, ochota OBI je v případě problémů nulová a co po jejím uplynutí, to se už s Vámi v OBI bavit nebudou vůbec. Dnes je prakticky jedno pro kterou sekačku se rozhodnete, protože je jich 90 % stejně vyrobeno v Asii, jmenovitě v Číně, to není problém, dnes se tam už vyrábí kde co, ale problém může nastat ve chvíli, kdy máte na sekačce závadu a najednou zjistíte, že vůbec neexistuje žádná servisní síť a hlavně se nedají sehnat ani náhradní díly, to je potom problém, protože je pak sekačka prakticky neopravitelná. Takže první věc, co by Vás při výběru sekačky mělo zajímat, je právě servisní síť a dostupnost náhradních dílů.

Předchozí příspěvek | adresa příspěvku
Připojit reakci
         
host - 186.81 (?), 8.5.2010 12:29
V tom případě si myslím že vhodná je ALKO, servis mají a ceny tak o 500 korun dráž než supermarketech. Oni totiž nevezmou záruku, pokud není koupená u nich. Asi se tam budu muset rozjet taky.
Předchozí příspěvek | adresa příspěvku
Připojit reakci
Pokračování této diskuze (další příspěvky)  |  1,  2,  3   
zahrada.cz
DŮMACHALUPA.cz
Traverzy IPE5.6.2024
Traverzy IPE2.6.2024
Traverzy IPE2.6.2024
Po zateplení domu problém s hlodavci na půdě -> jak jim zamezit lézt mezi polystyrenem a hrubou?1.6.2024
Kouří do místnosti29.5.2024
Po zateplení domu problém s hlodavci na půdě -> jak jim zamezit lézt mezi polystyrenem a hrubou?28.5.2024
Další příspěvky > 
O nás | Reklama | Podmínky užívání | Kontakty
(c) Lupo Media s.r.o. 2001 - 2024
DŮMACHALUPA.cz
statistika