Sekačka na vysokou trávu



host - 45.244 (?)
18.7.2009 19:26
Máte li v pořádku palivovou soustavu tak bych to typnul na opětovně vydřené simerinky a to z důvodu pravděpodobně špatných ložisek které už budou mít vůly a tím se poškozují simerinky
Umístění příspěvku v diskuzi
Připojit reakci

stavba, energie, topení, paliva, voda a odpady, sítě, interiér a dílna
   Předchozí příspěvky  |  1,  2,  3   
                     
host - 45.244 (?), 18.7.2009 19:26
Máte li v pořádku palivovou soustavu tak bych to typnul na opětovně vydřené simerinky a to z důvodu pravděpodobně špatných ložisek které už budou mít vůly a tím se poškozují simerinky
Předchozí příspěvek | adresa příspěvku
Připojit reakci
                     
host - 20.52 (?), 18.7.2009 20:02

Simerinky by to mohli být, ale většinou při tom motor střílí za studena do karburátoru do doby než se motor ohřeje na provozní teplotu.

U MF jsem měl problém co popisujete, ale jednou to bylo asi přimíchaným topným olejem od prodejce   v BA Super 95. Když jsem benzín vyměnil motor šel normálně.Průvodním znakem bylo to, že i když jsem benzín namixoval s olejem v přesně stanoveném poměru, motor strašně kouřil a po pár metrech byla svíčka černá jako bota.

V druhém případě opět u MF na volnověh šel motor normálně ale v zátěži lehce vynechával a ztrácel výkon. Pomohlo důkladné profouknutí karburátoru přes hlavní a volnoběžnou trysku + rozprašovací trysku v difuzéru v sání.Trysky přitom byly čisté. Ucpané byly nejspíš kanálky za tryskou.

Předchozí příspěvek | adresa příspěvku
Připojit reakci
            
host - 172.108 (?), 11.3.2010 23:23

Zdravím, hledal sem taky protoze sháníme domů bubnovku pro letošní rok, je tam na tom motor Loncin to by šlo dělají hodně motorky a motory pro centrály, jinak to je stejné jako Líza a moc se mi líbí ten průhledný kryt, že je vidět kde se seká. Dle heureky je to nejlevnější bubnovk na trhu. Jdu do ní.

Předchozí příspěvek | adresa příspěvku
Připojit reakci
               
host - 126.235 (?), 12.3.2010 1:21

Zjišťoval jste, kdo dělá servis a kde? Já jsem ho nikde nenašla. Jestli ho znáte, uveďte ho sem prosím. Také se nám líbila, ale právě z důvodu nenalezeného servisu jsme si to rychle rozmysleli. 

Předchozí příspěvek | adresa příspěvku
Připojit reakci
                  
host - 4.243 (?), 12.3.2010 7:08

Když pominu, vše otatní jak douho si myslíte, že ten kryt vydrží průhledný při sečení?

Předchozí příspěvek | adresa příspěvku
Připojit reakci
                     
host - 180.91 (?), 12.3.2010 12:54

U sekačky DS521-Golf je použitý čínský motor Loncin OHV. Osobně jsem se na to ptal zástupce a ten tvrdí, že při zkouškách se oba motory jak Honda na líze, tak Loncin na golfu chovají stejně. Výhodou Loncinů je nízká cena a poměrně kvalitní konstrukce.I když Honda je honda

Předchozí příspěvek | adresa příspěvku
Připojit reakci
         
host - 54.59 (?), 22.9.2013 16:59

ha, ha a kde má tedy Vari tu výrobu převodovek. V Libice je jen lakovna a montáž. Jsem z Libice a vše se vozí z Číny.

Předchozí příspěvek | adresa příspěvku
Připojit reakci
            
host - 9.2 (?), 22.9.2013 20:33

Podívejte se na video přímo na jejich stránkách - asi výrobu moc neznáte. Ve Vari mají ještě halu obrábění, mimochodem kde vyrábí šneky do převodovek, lisují disky a plechy pro rámy strojů, obrábí odlitky převodovek a přírub pro motory Sám jsem několikrát výrobu viděl na vlastní oči. Dnešní svět je,,globalizovaný" jak říká pan Belinger mladší. Pokud si ty dodávky komponent hlídají (a tomu věřím na 100%) tak není důvod se bránit i dodávkám z Číny.

Předchozí příspěvek | adresa příspěvku
Připojit reakci
1,  2,  3   
zahrada.cz
DŮMACHALUPA.cz
Propojení dvou topení17.3.2024
Propojení dvou topení16.3.2024
Zapalování Husqvarna 40 nehází jiskru13.3.2024
Propojení dvou topení11.3.2024
Propojení dvou topení11.3.2024
Propojení dvou topení11.3.2024
Další příspěvky > 
Informace o serveru | Reklama | Podmínky užívání | Kontakty
(c) Lupo Media s.r.o. 2001 - 2024
DŮMACHALUPA.cz
statistika