Příspěvky uživatele - 20.52

Stejnou IP adresu může sdílet více přispěvatelů, kteří využívají internetové připojení od stejného poskytovatele nebo jsou uživateli počítačových sítí velkých firem a institucí. Spolehlivou zárukou autentičnosti příspěvků je proto pouze registrace a vkládání příspěvků pod svým uživatelským jménem.
Co je to za rostlinu?, 12.8.2015
Úplně do koule to neroste, ale kulatý to je, takže stačí asi jen trochu přistřihnout.  Alespoň tedy ty moje jsou kulatý. 
Co je to za rostlinu?, 8.8.2015
Je to Hebe určitě
Mahonie nemoc, 3.9.2014
Děkuji za rady, něco koupím a uvidim. Může se to aplikovat ještě na podzim, nebo až na jaře? 
Mahonie nemoc, 2.9.2014 Obsahuje fotku
2
Mahonie nemoc, 2.9.2014 Obsahuje fotku
Dobrý den. Minulý rok na podzim jsem zasadil k tarasu několik odkopků mahonie. Na jaře docela pěkně obrazily, ale později se na nich objevila nějaká nemoc či co.  Evidentně se jim moc nedaří. Nevěděl by někdo co to je a co by se s tím dalo... celý příspěvek >
Světlušky 2014, 11.6.2014
Už je pozoruji asi tři dny.  Taktéž Benešovsko. Večer tak mezi 22:00 a půlnocí sedávám na dvorku na terase a koukám do tmy. Dnes jsem několikrát viděl, jak krouží kolem tůje nebo letí jen nízko při zemi v trávě. Zatím však pokaždé jenom jednu,... celý příspěvek >
Prosím o určení konifery, 14.4.2014
Děkuji za potvrzení mého odhadu. Stromek přihnojím, a jsem zvědavý, jak poroste. Zdá se mi totiž, že má nějakou "divnou" barvu. Buď je to tím, že není zrovna v kondici, nebo to je nějaký zlatý druh. To bych byl celkem rád.  Ten plevel je... celý příspěvek >
Prosím o určení konifery, 14.4.2014 Obsahuje fotku
Ještě z dálky
Prosím o určení konifery, 14.4.2014 Obsahuje fotku
Je to Chamaecyparis lawsoniana Ellwoodii? Nebo něco jiného? Zasazen asi před čtrnácti dny z kontejneru. Mám přihnojit nebo letos ne? 
Určení jalovce, 29.9.2013
Mhi neděste mě  :-)   Doufám, že má pan Josef pravdu a jsou to skutečně ty Skyrockety.  Blue arrow bych nerad, ty jsou údajně menší a pomalu rostoucí. 
O jaký druh thuje se jedná?, 10.9.2013
No tak to jste mě moc nepotěšili. Já bych potřeboval rostlinu tak do pěti metrů. Uvidíme, co s toho vyroste. 
O jaký druh thuje se jedná?, 9.9.2013 Obsahuje fotku
A ještě jedna
O jaký druh thuje se jedná?, 9.9.2013 Obsahuje fotku
Opět prosím o identifikaci rostliny, tentokrát thuje. O jaký druh se jedná? Jde mi hlavně o to, kolik naroste. V zahradnictví mi tvrdil, že tři metry, ale mě se to nějak nezdá, myslím, že bude větší.  Bylo tam napsáno tuším thuja occidentalis a... celý příspěvek >
Okrasný strom 2,5m šířka, 5m výška, 6.9.2013
Potřeboval bych nějaký zajímavý stromek šířka do 2,5m, výška do 5m. Jižní strana, přímé slunce celý den. Půda hlinitá, docela těžká. Děkuji za případný tip.
Určení jalovce, 30.8.2013
Děkuji za identifikaci. Zdá se, že to opravdu bude ten Skyrocket.
Další diskuze:  1,  2,  3,  4,  5  
O nás | Reklama | Podmínky užívání | Kontakty
(c) Lupo Media s.r.o. 2001 - 2024
DŮMACHALUPA.cz
statistika