Secí stroj K-1 pannon



bodry - (4) - 0.146 (?)
6.4.2016 10:31

Dobrý den,

stroj jsem si koupil a mám s ním ty nejlepší zkušenosti. Ideální na setí od máku až po kukuřici jen vyměníte lžičky. Já ho mám hlavně na řepu. Hledal jsem dlouho a žádný lžičkový secí stroj se u nás neprodává. Byl jsem se na něj podívat teď v Brně na výstavě, tam jsem si ho koupil a rovnou ten den ještě vyzkoušel. 

Co se týče peněz nepřijde mi to moc na to co všechno s tím zaseju. No a co víc nekupuju to na rok. PLasty mi nevadí, stroj alespoň není těžký a myslím, že ten plast mně přežije.

Jan

Umístění příspěvku v diskuzi
Připojit reakci

stavba, energie, topení, paliva, voda a odpady, sítě, interiér a dílna
Stránky: 1,  2   
bodry - (4) - 214.42 (?), 18.3.2016 12:22, zobrazeno: 9857x

Dobrý den,

Máte prosím někdo zkušenost se secím strojem značky pannon?

Díky za info

Jan


Adresa příspěvku
Připojit reakci
   
host - 11.107 (?), 18.3.2016 19:21
Ať se na mě nikdo nezlobí, ale to jsou ceny panečku! Odstříknuté plastové díly sem -tam kousek železa. Přitom to není žádná novinka, jen to sem asi někdo začal dovážet.
Předchozí příspěvek | adresa příspěvku
Připojit reakci
      
host - 19.136 (?), 20.3.2016 20:11

No hodnotný komentář, jen co je pravda. No měl jsem na mysli spíš reálné zkušenosti, ne hodnocení ceny. Pro někoho drahé pro někoho levné. Jde mi o funkčnost ne o subjektivní názor na cenu. O novinku se nejedná, je to bezmála 140 let starý systém, to ví každý. 

Předchozí příspěvek | adresa příspěvku
Připojit reakci
         
host - 11.107 (?), 20.3.2016 20:29

No tak hlavně že se vám komentář líbil.  Až se podíváte co to stojí na Slovensku a nebo dokonce v Maďarsku, přejdou vás ty keci.

Předchozí příspěvek | adresa příspěvku
Připojit reakci
         
maramara - Bronzový Zahrádkář .Bronzový Zahrádkář. (57) - 103.194 (?), 20.3.2016 20:37

Za tu cenu to koupí jen...

Předchozí příspěvek | adresa příspěvku
Připojit reakci
         
host - 147.46 (?), 20.3.2016 22:12

K tomu abyste zjistil pravdu, si musíte ten kus plastu za hříšné peníze koupit. A až ho budete používat, tak zjistíte, že je akorát tak dobrý k setí větších hladkých zrn, Drobné chlupaté osivo, by muselo být obalované, a to je u nás nedostupné.

Předchozí příspěvek | adresa příspěvku
Připojit reakci
   
host - 193.25 (?), 20.3.2016 22:17
K tomu abyste zjistil pravdu, si musíte ten kus plastu za hříšné peníze koupit. A až ho budete používat, tak zjistíte, že je akorát tak dobrý k setí větších hladkých zrn, Drobné chlupaté osivo, by muselo být obalované, a to je u nás nedostupné.
Předchozí příspěvek | adresa příspěvku
Připojit reakci
      
host - 29.11 (?), 23.3.2016 5:11

Opravdu ta cena je síla, nešel bych do toho a hledal bych jinde. Secí strojek jsem kupoval kdysi hlavně kvůli hrachu, koupil jsem starší. A stejně sázím 1-2kg ročně rukama. Důvod nejlépe funguje na dostatečně oschlém záhoně, bez hrudek a málo zahrnuje. Včera jsem vysel 0,5kg rukama za cca 2 hodiny i s přípravou záhonu, byla brzy tma. Podívejte se na bazarové servery. V republice je zde i jeden výrobce a na Slovensku to někdo vyrábí nebo dováží (tam je to typ s kotoučkem a hliníkovou konstrukcí, setkáte se s ním v Maďarsku, Itíáii, státech, najdete ho také na you tube...).

Předchozí příspěvek | adresa příspěvku
Připojit reakci
   
bodry - (4) - 0.146 (?), 6.4.2016 10:31

Dobrý den,

stroj jsem si koupil a mám s ním ty nejlepší zkušenosti. Ideální na setí od máku až po kukuřici jen vyměníte lžičky. Já ho mám hlavně na řepu. Hledal jsem dlouho a žádný lžičkový secí stroj se u nás neprodává. Byl jsem se na něj podívat teď v Brně na výstavě, tam jsem si ho koupil a rovnou ten den ještě vyzkoušel. 

Co se týče peněz nepřijde mi to moc na to co všechno s tím zaseju. No a co víc nekupuju to na rok. PLasty mi nevadí, stroj alespoň není těžký a myslím, že ten plast mně přežije.

Jan

Předchozí příspěvek | adresa příspěvku
Připojit reakci
      
host - 0.146 (?), 6.4.2016 11:36

dobry den kolik hektaru s tim sejete že se to za ty penize vyplati mělo by to stat tak do dvou tisic podle toho jak to vypada

Předchozí příspěvek | adresa příspěvku
Připojit reakci
Pokračování této diskuze (další příspěvky)  |  1,  2   
zahrada.cz
DŮMACHALUPA.cz
Propojení dvou topení17.3.2024
Propojení dvou topení16.3.2024
Zapalování Husqvarna 40 nehází jiskru13.3.2024
Propojení dvou topení11.3.2024
Propojení dvou topení11.3.2024
Propojení dvou topení11.3.2024
Další příspěvky > 
Informace o serveru | Reklama | Podmínky užívání | Kontakty
(c) Lupo Media s.r.o. 2001 - 2024
DŮMACHALUPA.cz
statistika