Secí stroj K-1 pannon



host - 11.107 (?)
18.3.2016 19:21
Ať se na mě nikdo nezlobí, ale to jsou ceny panečku! Odstříknuté plastové díly sem -tam kousek železa. Přitom to není žádná novinka, jen to sem asi někdo začal dovážet.
Umístění příspěvku v diskuzi
Připojit reakci

stavba, energie, topení, paliva, voda a odpady, sítě, interiér a dílna
Stránky: 1,  2   
bodry - (4) - 214.42 (?), 18.3.2016 12:22, zobrazeno: 9926x

Dobrý den,

Máte prosím někdo zkušenost se secím strojem značky pannon?

Díky za info

Jan


Adresa příspěvku
Připojit reakci
   
host - 11.107 (?), 18.3.2016 19:21
Ať se na mě nikdo nezlobí, ale to jsou ceny panečku! Odstříknuté plastové díly sem -tam kousek železa. Přitom to není žádná novinka, jen to sem asi někdo začal dovážet.
Předchozí příspěvek | adresa příspěvku
Připojit reakci
      
host - 19.136 (?), 20.3.2016 20:11

No hodnotný komentář, jen co je pravda. No měl jsem na mysli spíš reálné zkušenosti, ne hodnocení ceny. Pro někoho drahé pro někoho levné. Jde mi o funkčnost ne o subjektivní názor na cenu. O novinku se nejedná, je to bezmála 140 let starý systém, to ví každý. 

Předchozí příspěvek | adresa příspěvku
Připojit reakci
         
host - 11.107 (?), 20.3.2016 20:29

No tak hlavně že se vám komentář líbil.  Až se podíváte co to stojí na Slovensku a nebo dokonce v Maďarsku, přejdou vás ty keci.

Předchozí příspěvek | adresa příspěvku
Připojit reakci
         
maramara - Bronzový Zahrádkář .Bronzový Zahrádkář. (57) - 103.194 (?), 20.3.2016 20:37

Za tu cenu to koupí jen...

Předchozí příspěvek | adresa příspěvku
Připojit reakci
         
host - 147.46 (?), 20.3.2016 22:12

K tomu abyste zjistil pravdu, si musíte ten kus plastu za hříšné peníze koupit. A až ho budete používat, tak zjistíte, že je akorát tak dobrý k setí větších hladkých zrn, Drobné chlupaté osivo, by muselo být obalované, a to je u nás nedostupné.

Předchozí příspěvek | adresa příspěvku
Připojit reakci
   
host - 193.25 (?), 20.3.2016 22:17
K tomu abyste zjistil pravdu, si musíte ten kus plastu za hříšné peníze koupit. A až ho budete používat, tak zjistíte, že je akorát tak dobrý k setí větších hladkých zrn, Drobné chlupaté osivo, by muselo být obalované, a to je u nás nedostupné.
Předchozí příspěvek | adresa příspěvku
Připojit reakci
      
host - 29.11 (?), 23.3.2016 5:11

Opravdu ta cena je síla, nešel bych do toho a hledal bych jinde. Secí strojek jsem kupoval kdysi hlavně kvůli hrachu, koupil jsem starší. A stejně sázím 1-2kg ročně rukama. Důvod nejlépe funguje na dostatečně oschlém záhoně, bez hrudek a málo zahrnuje. Včera jsem vysel 0,5kg rukama za cca 2 hodiny i s přípravou záhonu, byla brzy tma. Podívejte se na bazarové servery. V republice je zde i jeden výrobce a na Slovensku to někdo vyrábí nebo dováží (tam je to typ s kotoučkem a hliníkovou konstrukcí, setkáte se s ním v Maďarsku, Itíáii, státech, najdete ho také na you tube...).

Předchozí příspěvek | adresa příspěvku
Připojit reakci
   
bodry - (4) - 0.146 (?), 6.4.2016 10:31

Dobrý den,

stroj jsem si koupil a mám s ním ty nejlepší zkušenosti. Ideální na setí od máku až po kukuřici jen vyměníte lžičky. Já ho mám hlavně na řepu. Hledal jsem dlouho a žádný lžičkový secí stroj se u nás neprodává. Byl jsem se na něj podívat teď v Brně na výstavě, tam jsem si ho koupil a rovnou ten den ještě vyzkoušel. 

Co se týče peněz nepřijde mi to moc na to co všechno s tím zaseju. No a co víc nekupuju to na rok. PLasty mi nevadí, stroj alespoň není těžký a myslím, že ten plast mně přežije.

Jan

Předchozí příspěvek | adresa příspěvku
Připojit reakci
      
host - 0.146 (?), 6.4.2016 11:36

dobry den kolik hektaru s tim sejete že se to za ty penize vyplati mělo by to stat tak do dvou tisic podle toho jak to vypada

Předchozí příspěvek | adresa příspěvku
Připojit reakci
Pokračování této diskuze (další příspěvky)  |  1,  2   
zahrada.cz
DŮMACHALUPA.cz
Nářadí pro průklest vysokých stromů25.4.2024
Nářadí pro průklest vysokých stromů25.4.2024
Nářadí pro průklest vysokých stromů24.4.2024
Nářadí pro průklest vysokých stromů24.4.2024
Nářadí pro průklest vysokých stromů23.4.2024
Nářadí pro průklest vysokých stromů23.4.2024
Další příspěvky > 
O nás | Reklama | Podmínky užívání | Kontakty
(c) Lupo Media s.r.o. 2001 - 2024
DŮMACHALUPA.cz
statistika