Chcípání křovinořezu



host - 59.37 (?)
30.12.2011 14:18

ten samý problém jsem měl u nového stroje od HQ ale ani po 3. neuznané reklamaci to ti jejich ušmudlanci ve značkové prodejně a servisu nedokázali opravit, až jsem udělal kravál aby víčko vyměnili tak ho po mě doslova hodili. S novým jede motor bez problémů už 3 roky. Pilu jsem koupil radši u Stihlu s bezvadným servisem.

Umístění příspěvku v diskuzi
Připojit reakci

stavba, energie, topení, paliva, voda a odpady, sítě, interiér a dílna
host - 251.115 (?), 16.11.2011 17:52, zobrazeno: 11262x
zdravím, mám křoviňák stihl, jde nastartovat, ale po chvilce zdechne-klesnou otáčky a pak to zdechne, přesně jakoby došel benzín.Pak už to nechytne... dá se tomu 5 minutek klid a zase se to opakuje. karbec jsem čistil, i přívod benzínu, ale nepomohlo. nemáte někdo zkušenosti? díky
Adresa příspěvku
Připojit reakci
   
host - 62.84 (?), 16.11.2011 17:57

A výfuk?  Demontuj výfuk - vyčisti ho a skús tak. Daj vedieť. Čau.

Předchozí příspěvek | adresa příspěvku
Připojit reakci
   
host - 123.165 (?), 28.12.2011 0:37

Je ucpaný ventilek ve víčku u nádržky. Zkus sekat s povoleným víčkem, aby tam nebyl podtlak.

MF

Předchozí příspěvek | adresa příspěvku
Připojit reakci
      
host - 59.37 (?), 30.12.2011 14:18

ten samý problém jsem měl u nového stroje od HQ ale ani po 3. neuznané reklamaci to ti jejich ušmudlanci ve značkové prodejně a servisu nedokázali opravit, až jsem udělal kravál aby víčko vyměnili tak ho po mě doslova hodili. S novým jede motor bez problémů už 3 roky. Pilu jsem koupil radši u Stihlu s bezvadným servisem.

Předchozí příspěvek | adresa příspěvku
Připojit reakci
         
host - 144.56 (?), 1.1.2012 20:38

Bohužel někteří prodejci/servisáci jsou jiní... Proto nemusí být ta či ona značka špatná, ale máte pravdu ty zátky občas pozlobí. To ví snad každý servisák. Ať slouží. Oba.

Pokud tomu nerozumíte nelezte do toho. Špatný odvzušňovací ventil poznáte že když mašina začne chcípat a povolíte zátku zasyčí to zpod ní. Pokud ne, hledejte dál.

Předchozí příspěvek | adresa příspěvku
Připojit reakci
            
host - 59.37 (?), 28.1.2012 17:29

I servis dělá značku a jezdit do špatného 5 km nebo 50 do dobrého tak radši měním značku a pověst HQ aspoň u nás je prach mizérie a o slušném jednání nemůže být řeč

Předchozí příspěvek | adresa příspěvku
Připojit reakci
               
host - 2.73 (?), 29.1.2012 9:19

Měl jsem stejný problém u OleoMac po 11 letech provozu - dal jsem to do servisu - byla chudá směs, seřídli karburátor a zase startuje a funguje dobře. Husqvarna už žije z minulosti - dřevorubec co mi občas řeže staré stromy mi potvrdil, že lišta od nich v profi provozu tak max měsíc a konec. Reklamace neuznávají. Dříve měl jen vše od Husqvarny. Nyní vše už od Stihl - lišta po 3 měsících profi provozu OK.

Předchozí příspěvek | adresa příspěvku
Připojit reakci
zahrada.cz
DŮMACHALUPA.cz
Po zateplení domu problém s hlodavci na půdě -> jak jim zamezit lézt mezi polystyrenem a hrubou?30.4.2024
Úprava vody magnetickým polem29.4.2024
Po zateplení domu problém s hlodavci na půdě -> jak jim zamezit lézt mezi polystyrenem a hrubou?29.4.2024
Po zateplení domu problém s hlodavci na půdě -> jak jim zamezit lézt mezi polystyrenem a hrubou?28.4.2024
Nářadí pro průklest vysokých stromů25.4.2024
Nářadí pro průklest vysokých stromů25.4.2024
Další příspěvky > 
O nás | Reklama | Podmínky užívání | Kontakty
(c) Lupo Media s.r.o. 2001 - 2024
DŮMACHALUPA.cz
statistika