Pomožte s výběrem rotavátoru



host - 11.107 (?)
25.9.2015 20:11

ESM je třeba světoznámý výrobce žacích lišt. Dodává lišty všem zase světoznámým výrobcům nejen komunální techniky a Vari. Omlouvám se, ale nečekal bych, že toto budu muset zde dokládat. Ještě jsem neuvedl, že mě u Vari dost chybí nesený rotavátor. Ten by se teda fakt hodil. Nože na ose kol ho nenahradí.

Umístění příspěvku v diskuzi
Připojit reakci

stavba, energie, topení, paliva, voda a odpady, sítě, interiér a dílna
   Předchozí příspěvky  |  <  11,  12,  13,  14,  15  >   
                     
host - 193.32 (?), 25.9.2015 18:37
Aby to s tou replikou nebylo jako s kvalitní replikou strunové hlavy na Hondakřoviňák. Má vylepšení v podobě kovového špuntu, za účelem zvýšení životnosti hlavy. Na originálu je k vysunování struny poklepem špunt komůrkové konstrukce s tenkým čelem, velmi brzy se mi opotřebil a do prostoru s pružinou se dostane rychle tolik nečistot, že vysouvání struny poklepem nefunguje. Po desti minutách práce mám z vibrací od nevyvážené hlavy opuchlé a necitlivé ruce. Tolik ke kvalitním replikám. A jestli si vyberu možnost B, vím do čeho jdu a jsem si vědom, že náhradní díly budou také mastnější. Ostatně debatovat o nějakých poruchách a výměně poškozených dílů je velmi předčasné. Váš příspěvek můžeme považovat za nejapnou provokaci.
Předchozí příspěvek | adresa příspěvku
Připojit reakci
                     
host - 51.90 (?), 25.9.2015 19:03
Poruchy startování Hondy lze považovat za nejapnou provokaci.
Předchozí příspěvek | adresa příspěvku
Připojit reakci
                     
host - 234.4 (?), 25.9.2015 20:33
Váš názor. Máte vůbec nějaký stroj. Nechci se chlubit, mimo několika pro me nepotřebností, mám toho dost. Tak vím jak se to staruje. Co jste napsal vy je opradu nejapná poznámka k něčemu o o co nešlo.
Předchozí příspěvek | adresa příspěvku
Připojit reakci
                     
host - 39.104 (?), 25.9.2015 20:50
Mám toho dost, na Hondě jsem vyměnil spojku a svíčku za 20 let. Honda startuje na drc.
Předchozí příspěvek | adresa příspěvku
Připojit reakci
                     
host - 147.46 (?), 29.9.2015 9:35

Napsal jste" Celé startování na Hondu stojí origo kolem tisícovky,--. Nezdá se vám to velmi mírně řečeno ujeté, když se kousek plastu vyplázne okolo tisícovky a celý motor GCV 190, stojí i s tím kouskem plastu 8700Kč. Možná, že je v ceně započtena demontáž poškozeného, očištění motoru a montáž nového kusu. Sranda, na tři šroubky, které nevyučený, nevyškolený rádoby mechanik vytrhne ze základu.

Předchozí příspěvek | adresa příspěvku
Připojit reakci
                     
host - 34.24 (?), 25.9.2015 19:32
Písněte, jak jste s Varinou spokojen až bude čas.
Předchozí příspěvek | adresa příspěvku
Připojit reakci
                     
host - 11.107 (?), 25.9.2015 20:11

ESM je třeba světoznámý výrobce žacích lišt. Dodává lišty všem zase světoznámým výrobcům nejen komunální techniky a Vari. Omlouvám se, ale nečekal bych, že toto budu muset zde dokládat. Ještě jsem neuvedl, že mě u Vari dost chybí nesený rotavátor. Ten by se teda fakt hodil. Nože na ose kol ho nenahradí.

Předchozí příspěvek | adresa příspěvku
Připojit reakci
                     
host - 149.43 (?), 25.9.2015 21:04
No vidíte, sám přiznáváte nedokonalost stroje. Mně toho chybí víc, Horizontální konstrukce, která by se přiblížila strojům skupiny B. Ještě víc by bodla ručně ovládaná spojka, sami Libičáci přiznávají, že to neni echt, v návodu pro DSK-317 v hlavě IV.Bezpečnostní předpisy v článku 12. trochu rozmazávají co dokáže ta odstředivka na zpátečku a ovládání plynu, to heblo s červenou vejcovitou bambulí je opravdu něco. Šachování s tímo heblem, vás nutí pustit pravačkou řídítka, takže stroj řídíte jen jednou rukou, což na bezpečnosti práce nepřidá a než najdete tu správnou polohu páčky plynu, tak jste v sousedovic plotě, nebo ve skleníku. Proč by to nemohlo být jen pro jeden prst a s takovými odpory, abych se na ovládání plynu nemusel pekelně soustřeďovat. A ještě se zeptám, co tam u ESM s tím Vari dělají.
Předchozí příspěvek | adresa příspěvku
Připojit reakci
                     
host - 40.217 (?), 25.9.2015 21:33

Mrkni na obrázek stojí necelý dvě stovky.


Předchozí příspěvek | adresa příspěvku
Připojit reakci
                     
host - 246.23 (?), 25.9.2015 23:26

Na obrázek jsem kouknul a uviděl ten nejhorší výrobek co znám. Je to ovládání plynu ne pro Hondu, ale pro Jikov. Po několika projetí z mini na maxi, jsou aretační zoubky omlety a pružná podložka neni schopna udržet nastavený plyn. Mnohem lepší je provedení z plastu, ale zase jen pro Jikov. Obrázkových nefunkčních ovladačů, mám ve skříni pět.

Předchozí příspěvek | adresa příspěvku
Připojit reakci
Pokračování této diskuze (další příspěvky)  |  <  11,  12,  13,  14,  15  >   
zahrada.cz
DŮMACHALUPA.cz
Propojení dvou topení17.3.2024
Propojení dvou topení16.3.2024
Zapalování Husqvarna 40 nehází jiskru13.3.2024
Propojení dvou topení11.3.2024
Propojení dvou topení11.3.2024
Propojení dvou topení11.3.2024
Další příspěvky > 
Informace o serveru | Reklama | Podmínky užívání | Kontakty
(c) Lupo Media s.r.o. 2001 - 2024
DŮMACHALUPA.cz
statistika