Pojezdové řemeny - řezaný, obalovaný



host - 9.129 (?)
16.5.2017 22:46

Na webu firmy Pikron je k dispozici soubor Technické a obchodní info.pdf, ve kterém najdete více informací. Bohužel mi to z toho pdf nejde zkopírovat a přepisovat se mi to nechce.

Umístění příspěvku v diskuzi
Připojit reakci

stavba, energie, topení, paliva, voda a odpady, sítě, interiér a dílna
host - 243.232 (?), 16.5.2017 16:46, zobrazeno: 2095x

Zdravím všechny diskutéry, při procházení nabídkou řemenů jsem narazil na dva typy řemenů a to klasický klínový řemen tzv. obalovaný, který je na většině běžné zahradní techniky(alespoň, co jsem měl možnost vidět) a pak klínový řemen řezaný, který jsem viděl jen na pár zahradních strojích. A teď otázka, co je vhodnější a k jakému účelu(pojezd, žací nástroj apod.). Ten řezaný řemen, tzv. se zuby je vhodnější pro menší řemenice, protože se lépe ohne, jeho další výhody jsem ovšem nikde nenalezl, přestože bývá dražší. Můj úsudek je takový, že klínový řemen obecně zabírá hlavně svými boky s patřičnou řemenicí a tak ty zuby pro menší řemenice jsou jen výhodou, ale je tomu opravdu tak? Nejsou zde ještě další vlastnosti, díky kterým se právě užívá na zahradní tehcnice ten či onen typ?

Za jakýkoliv přínosný příspěvek předem díky!

Adresa příspěvku
Připojit reakci
   
host - 9.129 (?), 16.5.2017 22:46

Na webu firmy Pikron je k dispozici soubor Technické a obchodní info.pdf, ve kterém najdete více informací. Bohužel mi to z toho pdf nejde zkopírovat a přepisovat se mi to nechce.

Předchozí příspěvek | adresa příspěvku
Připojit reakci
      
host - 243.232 (?), 17.5.2017 17:42

Paráda! Děkuji Vám za odkaz.

Předchozí příspěvek | adresa příspěvku
Připojit reakci
zahrada.cz
DŮMACHALUPA.cz
Propojení dvou topení17.3.2024
Propojení dvou topení16.3.2024
Zapalování Husqvarna 40 nehází jiskru13.3.2024
Propojení dvou topení11.3.2024
Propojení dvou topení11.3.2024
Propojení dvou topení11.3.2024
Další příspěvky > 
Informace o serveru | Reklama | Podmínky užívání | Kontakty
(c) Lupo Media s.r.o. 2001 - 2024
DŮMACHALUPA.cz
statistika