Parkside



PedroKV - Stříbrný Zahrádkář .Stříbrný Zahrádkář. (127) - 184.232 (?)
13.5.2010 20:00
já poslední dobou beru hodně věcí z Lidlu právě téhle značky. Je to prý kopie Bosche, vyrobená jak jinak než v Číně. Zkušenosti dle diskusí jsou pozitivní, cena oproti boschi poloviční, příslušenství často stejné.

Teď mají pokosovou pilu s laserem a kotoučem 210mm. Trošku mě teda zatrnulo, když jsem viděl na boku krabice nápis Einhell AG. Jinak na pohled stejná pokoska je k mání jako Woodster.

Flexu 230mm mám od loňska, něco už uřezala, ne nějak dramaticky, ale něco jo, řežu s tím hlavně beton a kámen a to dostávají brusky dost kopr. Dávám přes sání molitan, aby nešel motor hned do...

Výhodou je 3 letá záruka a to i když to koupíte ne přes Lidl, ale přes firmu p. Šimáka-autorizovaný servis pro ČR.

Jedinný výrobek, který mě zklamal byla oscilační bruska, taktéž kopie Bosche, akorát s jiným uchycením nástrojů a Boschácké tam nešly. Než zjišťovat, co tam bude pasovat, raději jsem ji nepoužitou vrátil. Byla za litr a byly k ní 2 nástroje a destička se šmirgly. Origoš Bosch je k mání za 2 litry.

Umístění příspěvku v diskuzi
Připojit reakci

stavba, energie, topení, paliva, voda a odpady, sítě, interiér a dílna
   
PedroKV - Stříbrný Zahrádkář .Stříbrný Zahrádkář. (127) - 184.232 (?), 13.5.2010 20:00
já poslední dobou beru hodně věcí z Lidlu právě téhle značky. Je to prý kopie Bosche, vyrobená jak jinak než v Číně. Zkušenosti dle diskusí jsou pozitivní, cena oproti boschi poloviční, příslušenství často stejné.

Teď mají pokosovou pilu s laserem a kotoučem 210mm. Trošku mě teda zatrnulo, když jsem viděl na boku krabice nápis Einhell AG. Jinak na pohled stejná pokoska je k mání jako Woodster.

Flexu 230mm mám od loňska, něco už uřezala, ne nějak dramaticky, ale něco jo, řežu s tím hlavně beton a kámen a to dostávají brusky dost kopr. Dávám přes sání molitan, aby nešel motor hned do...

Výhodou je 3 letá záruka a to i když to koupíte ne přes Lidl, ale přes firmu p. Šimáka-autorizovaný servis pro ČR.

Jedinný výrobek, který mě zklamal byla oscilační bruska, taktéž kopie Bosche, akorát s jiným uchycením nástrojů a Boschácké tam nešly. Než zjišťovat, co tam bude pasovat, raději jsem ji nepoužitou vrátil. Byla za litr a byly k ní 2 nástroje a destička se šmirgly. Origoš Bosch je k mání za 2 litry.

Předchozí příspěvek | adresa příspěvku
Připojit reakci
      
host - 191.12 (?), 5.2.2013 18:15

Dnes (5.2. 2013) jsem byl v Bauhausu a na oscilační multifunkci od Lidlu jsou kompatibilní nástavce/díly od Bosch PMF 180E.

Předchozí příspěvek | adresa příspěvku
Připojit reakci
      
Pierre - Stříbrný Zahrádkář .Stříbrný Zahrádkář. (183) - 102.149 (?), 7.6.2018 22:29

Zdravím,
chcem sa spýtať, nemá nemá niekto skúsenosť s chvostovou pílou parkside aku? Má byť teraz znova v akcii a zvažujem kúpiť. Aký je rezný výkon? S chvostovkou Makita s el. káblom som dokazal zrezať kludne 26 cm kmen.

Ale od parkside aku neviem co ocakátať.

Předchozí příspěvek | adresa příspěvku
Připojit reakci
zahrada.cz
DŮMACHALUPA.cz
Nářadí pro průklest vysokých stromů25.4.2024
Nářadí pro průklest vysokých stromů25.4.2024
Nářadí pro průklest vysokých stromů24.4.2024
Nářadí pro průklest vysokých stromů24.4.2024
Nářadí pro průklest vysokých stromů23.4.2024
Nářadí pro průklest vysokých stromů23.4.2024
Další příspěvky > 
O nás | Reklama | Podmínky užívání | Kontakty
(c) Lupo Media s.r.o. 2001 - 2024
DŮMACHALUPA.cz
statistika