Oleo mac 740



host - 84.190 (?)
29.5.2018 8:08

Dobrý den.Mám křovinořez OM 740T rok 2007.Tuto sezonu pozoruji tyto změny.Motor po přidání plynu se jakoby přidusi.Nejde jak se říká za plynem.Chytá na drc.Dřív šel chcípnout sytičem, to když mi nešel vypínač.Teď ho nevypnu, neuchlastám.No vypínač se zase sám od sebe vzpamatoval.Řešil to někdo?Ještě než objednám sadu těsnění s membránou a začnu studovat šroubky H a L? má někdo reakci na to co jsem popsal?Děkuji.

Umístění příspěvku v diskuzi
Připojit reakci

stavba, energie, topení, paliva, voda a odpady, sítě, interiér a dílna
   Předchozí příspěvky  |  1,  2,  3,  4   
         
host - 118.44 (?), 5.3.2011 21:18

Dobrý den, já už nemíním v tomto a podobných vláknech nikoho přesvědčovat a nebo lanařit na jinou značku ale je fakt že máme v práci oleo mac už 15 let jen sem tam potřebné udržovací a výměnné práce na součástkách ale je spokojenost.Někdo má stihl či husqvarnu a po pár měsících zapláče a proto je vidět že je to o individuálních strojích a o individuálním přístupu.Přeji všem husqvarnákum a stihlákům aspoň takovou spolehlivost a výdrž a hlavně servis oproti servisu stihl jaký jsem poznal a už více nechci znát.

Předchozí příspěvek | adresa příspěvku
Připojit reakci
            
RadekB - Diamantový Zahrádkář .Diamantový Zahrádkář. (1424) - 21.230 (?), 6.3.2011 7:48

Není to o přesvědčování, to je každého věc a zkušenost. Ona není jen STIHL, Husqvarna a přeji většině OM manů takovou výdrž jako mně známé a mnou servisované SOLA 136, 140, STIHL FS 350, 400, 450. Více jak 15 let v profi provozech ať již v lese, nebo na obcích a to nejsou žádné "domácí" šudlání zahrádek do hektaru třikrát do roka.

Předchozí příspěvek | adresa příspěvku
Připojit reakci
      
host - 218.48 (?), 28.5.2011 10:22
Dobrý den, prosim Vás, jaké palivo do toho lejete a v jakém poměru s olejem? Křovinořez Oleo - Mac 740T.
Předchozí příspěvek | adresa příspěvku
Připojit reakci
         
host - 224.123 (?), 28.5.2011 14:10

Já tam leju naturál a do litru dávám 2 cl/2%/malého panáka.Radku B.prosím vás, co nám nabízel rom na stavbě když vyndal z auta motorovou pilu Stihl?Byla nová a měla kryt řetězu z takového divného plastu.Takový zrnitý povrch.Dělají se taky plagiáty někde na východě nebo jak to je?Děkuju.

Předchozí příspěvek | adresa příspěvku
Připojit reakci
            
RadekB - Diamantový Zahrádkář .Diamantový Zahrádkář. (1424) - 21.230 (?), 28.5.2011 16:13

Jistěže se plagiáty dělají. Více, či méně podobné originálu, některé absolutně nepodobné, většina však tak levně nabízené, až to hovoří jasně co jsou zač. Stačí zapátrat zde v hledání, témata tu o nich jsou, nebo navštívit některé známé weby např. toho co měl kolem sebe 40 loupežníků a je jich tam hromada. A nejen STIHL, ale i HQ, Dolmar a především značky které mají výrobní linky právě a jen na východě Partner, Homelite, McCulloch atd..






Předchozí příspěvek | adresa příspěvku
Připojit reakci
               
host - 118.44 (?), 24.8.2011 21:57

Jistě že plagiáty se dělají ale nejvíc plagiátú se dělá těch nejdražších značek Stihl husqvarna atd, méně už oleo mac hecht atd.A to proto že ty předražené jdou nalákat na přijatelnou cenu.Ty dostupné se nemusí tvářit jako levné, protože levné jsou a nebo mají své specializované prodejny (mountfield)atd.Ale najdou se i napodobeniny těch levnějších.Tento dotaz je dost starý rok 2007,ale jestli můžu tento stroj O.M 740 je dost velký držák a máme ho v zaměstnání i já doma a to 12 a 9 let bez větších problémů, takže jednoznačně doporučuji.

Předchozí příspěvek | adresa příspěvku
Připojit reakci
                  
host - 32.194 (?), 22.6.2012 17:47

Mohu se připojit k předcházejícímu příspěvku. Mám křovinořez O.M 740 T

již 12 roků. Sekám s ním plochu asi 1 hektar 2x do roka (louku i obtížný terén s křovisky) a zatzím jsem sw křovinožezem neměl jedinný problém. Mám vemi dobré zkušenosti i s jinými výrobky Oleo Mac. Doporučuji!

Předchozí příspěvek | adresa příspěvku
Připojit reakci
                     
host - 224.130 (?), 5.9.2014 20:52
Mám krovinorez, motorovou a a sekacku od mounfildu a vse maká jak má. Záleží jak stím kdo zachází!! V první radě se naučit správně namixovat olej s benzinem, pak se nemůže stát ze se mi to zadre.!! Olej pouze znackovej a radej drasi než levnej co nestíhá mazat jako M2T.
Předchozí příspěvek | adresa příspěvku
Připojit reakci
                     
host - 84.190 (?), 29.5.2018 8:08

Dobrý den.Mám křovinořez OM 740T rok 2007.Tuto sezonu pozoruji tyto změny.Motor po přidání plynu se jakoby přidusi.Nejde jak se říká za plynem.Chytá na drc.Dřív šel chcípnout sytičem, to když mi nešel vypínač.Teď ho nevypnu, neuchlastám.No vypínač se zase sám od sebe vzpamatoval.Řešil to někdo?Ještě než objednám sadu těsnění s membránou a začnu studovat šroubky H a L? má někdo reakci na to co jsem popsal?Děkuji.

Předchozí příspěvek | adresa příspěvku
Připojit reakci
                     
host - 84.190 (?), 29.5.2018 13:39

Tak sem hledal a našel diskusi /Seřízení karburátoru Walbro/ ze srpna 2007.Myslím že tam je to dobře popsano.Děkuji.

Předchozí příspěvek | adresa příspěvku
Připojit reakci
1,  2,  3,  4   
zahrada.cz
DŮMACHALUPA.cz
Cesta z litého betonu18.4.2024
Husqvarna 36. - zapalování17.4.2024
Ako očistiť zalakované časti?14.4.2024
Cesta z litého betonu13.4.2024
Motorova pila stihl 02813.4.2024
Kouří do místnosti12.4.2024
Další příspěvky > 
Informace o serveru | Reklama | Podmínky užívání | Kontakty
(c) Lupo Media s.r.o. 2001 - 2024
DŮMACHALUPA.cz
statistika