Nevlastnite někdo křovinořez Talon? Potřebuji pradit.



host - 212.22 (?)
7.7.2007 11:47
Podívám li se kdo to prodává, tak třeba suprmarket Eva uvádí v reklamě nepravdivé informace.

Je to sice "levné", ale nevím zda se vůbec jedná o křovinořezy. Kvalitativně to bude dno. Pokud to nebudete používat dvě hodiny ročně dal bych od toho ruce pryč.
Umístění příspěvku v diskuzi
Připojit reakci

stavba, energie, topení, paliva, voda a odpady, sítě, interiér a dílna
Stránky: 1,  2   
host - 7.71 (?), 7.7.2007 11:07, zobrazeno: 23505x
Potřeboval bych poradit ohledně tohoto křovinořezu,jaký má výkon (KW) a jestli dobře pracuje.Nemáte někdo nějaké informace či zkušenosti s touto značkou? Dík moc za radu
Adresa příspěvku
Připojit reakci
   
host - 212.22 (?), 7.7.2007 11:47
Podívám li se kdo to prodává, tak třeba suprmarket Eva uvádí v reklamě nepravdivé informace.

Je to sice "levné", ale nevím zda se vůbec jedná o křovinořezy. Kvalitativně to bude dno. Pokud to nebudete používat dvě hodiny ročně dal bych od toho ruce pryč.
Předchozí příspěvek | adresa příspěvku
Připojit reakci
      
host - 109.57 (?), 10.7.2007 12:35
Má rada zní: bít se do hlavy co sem to koupil, nabo shánět servis kdo to zpravuje, já o žádném nevím.
Zdeněk. Orlová
Předchozí příspěvek | adresa příspěvku
Připojit reakci
         
host - 119.62 (?), 3.8.2007 22:28
Muhehe, já ho mám třetí sezonu a spokojenost. Mě vždycky dojímají rady typu "to bych si nikdy nekoupil" nebo něco podobného a přitom nikdy neměli žádný křoviňák v ruce. Pokud to máš na sečení menšího pozemku, tak to je ideální stroj. Na to nepotřebuju křoviňák za desítku.
Předchozí příspěvek | adresa příspěvku
Připojit reakci
      
host - 70.81 (?), 6.6.2011 17:52

Seču s ním již 5 let okolo domu, plotu, zahrádek a tak podobně. Pro větší pohodlí při práci jse si koupil lepší kšandy poněvadž někdy seču i celý den v kuse. Dřív jsem si půjčoval od taťky oranžový značkový cca za 16 000,- a teď seču svoji amerikou a nevidím v tom sebemenší rozdíl oba křovinořezy o obsahu 32cm

Předchozí příspěvek | adresa příspěvku
Připojit reakci
   
host - 227.78 (?), 14.8.2007 16:07
Vlastním ho rok a celkem jsem spokojený. Žádná porucha. Mohl být lépe vyřešený závěs na záda, ale za ty prachy... 
Předchozí příspěvek | adresa příspěvku
Připojit reakci
      
host - 119.62 (?), 25.8.2007 20:20
jj, a taky antivibrační spoj mezi řidítky a tyčí... Po hodině sekání už mě brní prsty. A další špatně řešená věc je pojistka (aretace) plynu.
Předchozí příspěvek | adresa příspěvku
Připojit reakci
   
host - 96.11 (?), 1.6.2011 19:58

Mám Talonku už pátou sezonu a žádný problém

Předchozí příspěvek | adresa příspěvku
Připojit reakci
      
host - 60.236 (?), 14.6.2011 18:50

Po šesti letech popraskaly palivové hadičky. Sehnat nové je nadlidský úkol.

Ještěžě pracuji ve firmě, která se výrobou hadiček zaobírá.

Předchozí příspěvek | adresa příspěvku
Připojit reakci
         
host - 244.2 (?), 13.7.2011 13:41

když je něco padělek = tedy neznačková kopie, tak se ND sehnat nedají, dokud nezjistíš co kopírovli i s chlupama.

Pak zjistíš, že ta součástka co se porouchala je právě ta jedna z tří ošizených. První jsou zádové poruhy, druhý úhlová hlava a mačeta a třetí Tebou zmíněné hadičky a filtr paliva.

Někdy má někdo štěstí, že poruchovou součástku v rámci urychlaní reklamace dovozce vezme z kompletního výrobku a pak když má takovýchto nekompletních výrobků 5 a více kusů pověří zlaté české ručičky, aby mu to kvalitně dokompletovali. Pak to třeba koupíš s kvalitními hadičkami a zádovými popruhy Partner-Husqvarna.

Předchozí příspěvek | adresa příspěvku
Připojit reakci
Pokračování této diskuze (další příspěvky)  |  1,  2   
zahrada.cz
DŮMACHALUPA.cz
Nářadí pro průklest vysokých stromů25.4.2024
Nářadí pro průklest vysokých stromů25.4.2024
Nářadí pro průklest vysokých stromů24.4.2024
Nářadí pro průklest vysokých stromů24.4.2024
Nářadí pro průklest vysokých stromů23.4.2024
Nářadí pro průklest vysokých stromů23.4.2024
Další příspěvky > 
O nás | Reklama | Podmínky užívání | Kontakty
(c) Lupo Media s.r.o. 2001 - 2024
DŮMACHALUPA.cz
statistika