MT 7 Uni



andy.wise - Zlatý Zahrádkář .Zlatý Zahrádkář. (585) - 220.253 (?)
4.9.2008 10:51
Dobrý den. V roce 1993 už společná republika nebyla ;). K věci. Pod pojmem "zapalování nejde," máte na mysli, že motor nechytá, nebo, že ani nehází jiskru, nebo, že cívky ani nevyrábí proud?
Umístění příspěvku v diskuzi
Připojit reakci

stavba, energie, topení, paliva, voda a odpady, sítě, interiér a dílna
   Předchozí příspěvky  |  1,  2,  3,  4,  5  >   
               
host - 166.180 (?), 4.9.2008 10:00

Ahojte vsetci zdravim vas zo susedneho slovenska:) Tiez som stastnym majitelom MT7-032 s motorom Jikov. Zakupeny v roku 1993 este za soplocnej rep. Cele roky sluzil bez jedinej poruchy az dodnes co mi odislo tyristorove zapalovanie. Hned som nabehol som do firmy kde bol kupovany s tym ze ci maju taketo nove... samozrejme pani hned priniesla nieco podobne s tym ze povedala ze je na vari ale ze to bezproblemu pojde... samozrejme uchytky som upravil kabliky sadli ale nejde... a ja dalej patram patram pozeral som aj magneto ale stale bez vysledku... kto mi viete poradit ci ozaj to zapalovanie z Vari pasuje??? rozdiel v motoroch je akurat v objeme... dik Majo.

Předchozí příspěvek | adresa příspěvku
Připojit reakci
                  
andy.wise - Zlatý Zahrádkář .Zlatý Zahrádkář. (585) - 220.253 (?), 4.9.2008 10:51
Dobrý den. V roce 1993 už společná republika nebyla ;). K věci. Pod pojmem "zapalování nejde," máte na mysli, že motor nechytá, nebo, že ani nehází jiskru, nebo, že cívky ani nevyrábí proud?
Předchozí příspěvek | adresa příspěvku
Připojit reakci
                     
host - 166.180 (?), 22.9.2008 9:42

Omluvam sa bolo to kupene v roku 1992 v 93tom uz sme boli samostat... ale bolo to tesne pred rozdelenim lebo podla toho si to pamatam:) Tak k veci ono nestartuje ani iskru nedava ani nekope nic... cievky nejake napatie davju lenze tam ich je viac dve su pre svetlo jedna je myslim napajanie tyrist. zapalovania a jedna by mala asi davat impulzy... to sa samozrejme domnievam lebo schema k tomu neexistuje... rozhodol som sa ten motor aj rozobrat a pretesnit lebo z klukovej skrine podfukovalo benzin a aj cez gufero do cievok co myslim nebolo dobre...

Předchozí příspěvek | adresa příspěvku
Připojit reakci
                     
host - 1.154 (?), 7.10.2008 22:19

Dobrý den.Schánim motor na umi a stačil by mi i zadřený jen jestli by někdo o někom nevěděl.Jelikož jsem sehnal uni ale nemůžu jí rozhýbat.Motor naskočí a povylítnutí do vysokých otáček hned zhasne.A nebojestli by mi někdo nemohl poradit čím by to mohlo být.Už si nevim rady.Jiskra jde i karburátor jsem vyčistil a celý motor přetěsnil.A moc opraven na to neexistuje co by o tom něco věděli.Děkuji za rady.

Předchozí příspěvek | adresa příspěvku
Připojit reakci
                     
host - 195.218 (?), 8.4.2009 22:24

Máte pravděpodobně špatný gufero na klykové hřídeli, opravu provádí AGROZETCENTRUM Benešov, dále skontrolujte zda máte olej v omezovači otáček.

Předchozí příspěvek | adresa příspěvku
Připojit reakci
                     
host - 93.239 (?), 29.6.2009 20:05

Dobrý den, zajímalo by mě, zda to někdo ví, jaký olej se leje do omezovače otáček. Je to převodový?

Předchozí příspěvek | adresa příspěvku
Připojit reakci
                     
host - 245.26 (?), 13.12.2008 14:25

Objednejte si elektronický spínač VAPE Z-19, 9946605 u Agrozet České Budějovice a.s..  V zimě v létě nastartuji oproti původní cívce bez problému. Dále doporučuji výměnu Gufer na klice (netěsnil mě kartér), použil jsem dvoubřité zahraniční a mám 10 let bez problému.

Předchozí příspěvek | adresa příspěvku
Připojit reakci
                     
host - 120.69 (?), 7.3.2009 23:17

Dobrý den,

dnes již vlastním dvě UNI, jeden čtyřtakt a jeden dvoutakt. Ten první byl původně také dvoutakt, ale byly sním problémy, zapalování,příděratd. Problém byl v tom, že jej používám k sečení s mulčovačem-potřeba plný výkon po dlouhou dobu. Po první Go motoru jsem to vzdal a nechal tam dát 9 hp profi motor Briks za cenu 24500,-(včetně přestavby).Chtěl jsem silnější, ale nebylo už více peněz. No a náhle bylo po všech problémech. Super výkon, spolehlivost,jen při mulčování chybí ty vysoké točky z dvoutaktu, ale není to tak strašný(sekám s ním trávu 1,5 m vysokou na 4 hav kopci) Stroj mám cca 4 roky. Druhý dvoutakt jsem zakoupil loni a je to první dvoutakt co je no problem-start na drc, vydrží, no zatím paráda.Mimo to mám k nim veškeré příslušenství i je to, které se dělalo jen na pokus a na rotavátorování i seč používám redukční kola 1:3 z MF 70. Je to bomba, pojezd je minimální, ale přídavné zařízení jede na plné točky-dokonalá práce.Při normálních malých kolech je rychlost cca 1,5km a to je na přípravu půdy i mulčování dost rychlé. Jinak mám rotavátor menší i větší, mulčovač, bezprstou kosu-budu předělávat na aktivní rovnačku terénu, sněhovou frézu, pluhy, brány,vozík, vyorávač,dva zametací kartáče, Nyní budu dodělávat vertikutátor a drážkovač.

Jr

Předchozí příspěvek | adresa příspěvku
Připojit reakci
                     
host - 75.150 (?), 30.5.2009 10:48

Dobrý den, můžete mi prosím sdělit něco bližšího k vámi používaným redukčním kolům z MF70? Není mi úplně jasné co tím míníte, případně nějaké foto je možné? Děkuji strafnik@centrum.cz

Předchozí příspěvek | adresa příspěvku
Připojit reakci
                     
host - 120.69 (?), 30.5.2009 12:00

redukční kola sníží pojezdovou rychlost(poměr 1:3) a pracovní výsledek je vynikající. můžu si dát i redukci silnice(větší otáčky na vývoďák, ale i pojezd-ten se ale zase sníží díky redukčním kolům).při rotavátorování mám půdu zpracovanou na prach.I kmulčovači je to vynikající-s přestavbou na 4takt se sníží otáčky vývoďáku a zýšit je lze jen přepnutím redukce-silnice, ale bez red. kol by se zvýšila i pojezdová rychlost.

Předchozí příspěvek | adresa příspěvku
Připojit reakci
Pokračování této diskuze (další příspěvky)  |  1,  2,  3,  4,  5  >   
zahrada.cz
DŮMACHALUPA.cz
Nářadí pro průklest vysokých stromů25.4.2024
Nářadí pro průklest vysokých stromů25.4.2024
Nářadí pro průklest vysokých stromů24.4.2024
Nářadí pro průklest vysokých stromů24.4.2024
Nářadí pro průklest vysokých stromů23.4.2024
Nářadí pro průklest vysokých stromů23.4.2024
Další příspěvky > 
O nás | Reklama | Podmínky užívání | Kontakty
(c) Lupo Media s.r.o. 2001 - 2024
DŮMACHALUPA.cz
statistika